NA FORUMU........USAMLJEN I TUZAN.........

dekart1973

Zainteresovan član
Poruka
494
S obzirom da sam relativno nov na forumu, ili što bi se reklo u forumaškom smislu mlad i zelen, hteo bih da vas upitam:

KOJI JE RAZLOG VAŠEG DOLASKA NA FORUM?
Vidim da ima dosta i muškaraca i devojaka. Mnogi se hvale raznim ljubavnim "podvizima", mada, čini mi se da je ipak većina osoba na forumu bez partnera. Da li je razlog usamljenost, tuga zbog rastanka, jednostavno želja da se malo proćaska ili nešto drugo?

:)
 
Ja dolazim zato sto imam slobodnog vremena i zato sto volim da pricam ili chatujem sa ljudima ovde, razmenjujemo iskistva u nekim zivotnim trenucima,a mogu i da naucim nesto od njihovih zivotnih prica, ovde mogu da kazem ljudima sve sta hocu i zelim, mogu da ogovaram ljude i da pljujem po njima jer oni nisu na forumu tj ne dolaze (odnosi se na temu :"topic za kukavice" koju obozavam,hvala KUCKI sto je postavila takvu temu),...volim da dolazim jer upoznajes nove ljude,ponekad je dosadno ali bez obzira ne mogu ni dan a da ne dodjem na krstin forum...jednostavno zavolela sam neke ljude ovde i dragi su mi,...ETO moj razlog
c015.gif

a040.gif
 
Navučeš se... Jednom je Gljiva to majstorski opisala.....
Prvo se ne navučeš, nego ti sve ovo bude simpatično. Onda ti neko odgovori i ti si oduševljen - gle, živi ljudi u sokoćalu :P
Onda te neko isproziva i ispljuje, i na kraju dolaziš ovde da ubiješ vreme...
Tako nekako...
 
Na forumu sam najviše kad sam na poslu......veoma retko u drugim prilikama....volim da pričam,čitam,komentarišem a i interesantno mi je.........nego, posle određenog vremena se jako navikneš,pa ti je to prva stvar koju uradiš kad dođeš na posao......prijaviš se na forum......ženski deo,moje drage prijateljice, me naročito oduševljajvaju...........:-D:-D:-D
 

Back
Top