Quantcast

Nedavni sadržaj od Dimitrija1

  1. D

    Dermatologija

    Не ги прочитав сите постови, зошто има многу, само сакам да им помогнам на сите што ја имаа мојата мака. Јас имав на прстите на рацете мајасил.Според мене за секој човек различен е лекот, мене лично ми помагна обична сода бикарбона NaHCO3. Во сад со вода ги топев рацете им нанесував на болните...

Top
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.