Mozda ipak postoji Bog...

A shto ja volim juuutro... Dobro, nisam ni spavala, ali evo vidi, vec je svanulo... Sad da je april, maj... Sunce bi stidljivo virkalo kroz moje prooozore... Ja bih se protegla u krevetu... mmm...ovako sunca nema, ja se protezem u stolici...(HEJ, kad smo kod kreveta, pa ja ga ni nemam! Upuceni znaju zasto, ma dobro, protegla bih se na duseku :) ) a guza mi je toliko utrnula da je stvaaaaaaarno, ali stvarno ne osecam :)
Naaah... Nista to nije bitno... Jutro je... Sad, da imam muza (ju, ne daj boze..., ali za nekih 10 godina :roll: )
sedeli bismo u kuhinji, on bi pio kafu, ja caj, ali bih povremeno omirisala taj divni miris kafe (miris... ne i ukus... don cafe...hehe). Poooosto, nemam muza, pisem ovaj blog... Malo zabavljam neke, koji vole da me citaju, ostale nerviram, i taaaaako. Jutro u svakom slucaju nije promashaj... Nikako, samo sto ga ja u vecini slucajeva prespavam... (...zlocesta Jelena...)
Evo svecano se zaklinjem... (... ne... ne drzim palceve, otkud vam to...) zaklinjem se ovde, pred vama da cu od danas 13.12.2007 da ispostujem svako jutro, tako sto cu ustati u 8 !!!
Nego sta... Cak i da cu svaki dan raditi vezbe... jeste... Bicu prava dobra devojcica...
Jaooo ljudi... JEL JA TO VIDIM SUNCE? Mozda ipak postoji Bog... samo jos da mi popravi krevet... :-D
 
Ovo je nesto najlepshe shto sam videla u protekla 3 meseca... Izlazak sunca... Ovo mora da oznacava preokret u mom zivotu :)
Nista, idem da se otusiram i da skuvam kafu... cisto da osetim njen miris... ako neko zeli da dodje na kafu slobodno... ionako cu prosuti kad vise ne bude mirisala, i da spremno docekam taj preokret... Ljudi... DOBRO JUTRO :)
 
hehe...od tebe standardno ql..;) ...ja bih došao na kafu, al' ne mogu..:(
inače, sećam se kad sam štrebao, najviše sam voleo da ustanem rano, sednem na terasu u bašti i iskuliram pola sata uz taj neki mir...8) ..da, dobra su jutra, al' samo kad ne moraš da jurcaš nekuda..
 
Ovo me je podsetilo na kosu...
"Let the sunshine
Let the sunshine in
The sunshine in..."

hair-dvd.jpg
 

Back
Top