Mali odmor 2009....

Ipak ja odoh na more,tri dana...Iznenada...
Cerka je radila malo preko leta i zaradila nesto novca....Dogovorila se s drugaricom da odu na more na 7 dana....Radovala se i nestrpljivo cekala dan polaska...Ali drugarica je razocarala,otkazala je dva dana pred put,odjednom joj se nije islo...Pokusavali smo da nadjemo nekog drugog da ide sa njom,ali bez uspeha...Da idem ja s njom ne mogu,odmor sam vec iskoristila,sam put za nas dve je skup,a vec boravak od sedam dana ne bi mogli da platimo....I vec smo digli ruke od toga,otkazali gazdarici smestaj....
Prosle subote izadjem sa prijateljima u grad i u prici moj najbolji prijatelj mi kaze da ide par dana na more sa svojim sestricem...I tako padne dogovor da krenemo moja cerka i ja,sa njima...Zamolila sam dve koleginice da me zamene,uzela jedan zaradjen slobodan dan i krenuli smo...
Lepo smo se proveli,odmorili,plivali..Njih troje su jedan dan otisli i na neki izlet brodicem... Zbog ustede novca poslala sam cerku,a ja sam ostala na plazi...Meni je bilo dovoljno sto sam mogla da tri jutra pijem kaficu na plazi,ostvarila mi se zelja...Ustajala sam rano u sedam sati i posle umivanja kuvam kafu,pa pravac plaza...Uskoro mi se pridruzi i moj drug,pa pijuckamo zajedno dok ''omladinci'' spavaju...Ma milina...
Gledam u vodu,slusam sum talasa,upijam miris mora i uzivam...Iako je bilo kratko,napunila sam baterije..
Kako je malo potrebno da budemo srecni,zivot i cine male stvari....Vazno je da ih prepoznamo i da uzivamo u njima...


 
Kad nesto iskreno i jako zelis,pokrene se ceo svemir da ti se zelja ispuni.....samo jako zeli :heart:
Opet,kazu i to da pazis sta zelis jer se zelje nekad i ispunjavaju......tacno je i to.:aha:
Drago mi je zbog tebe....:cmok2::heart:
 
Revelin,u pravu si...Celo leto mastam o tri dana na moru uz ispijanje jutarnje kafice...
Ima jedna lepe,zabavna,ali i poucna knjiga koja se zove ''Pazi sta zelis mozda ti se i ostvari''...Da treba paziti u sta ulazemo tu ogromnu energiju zelja....
Hvala draga,imas dar da izaberes prave reci....:heart:
 

Back
Top