zzzZZZzzz

Zar vas prosto ne smori ovo vreme?!? Ne znam gde se vi nalazite ali ja josh uvek u Srbiji i ovo je vreme za odgristi nekom glavu... Hm by the way to sam i uradila u snu... Mislim da knjige Kinga pocinju polako ali sigurno da uticu na mene... Ne secam se celog sna ali znam da je kraj bio da sam drzala zmiju bez glave u rukama, i onda je zazvonio prokleti telefon... Hmmm nisam uspela da osetim ni kakvog je ukusa bila, hehe, salu na stranu, moracu pa iskopam neki sanovnik na netu da vidim sta to znaci... Znate, snovi mogu da imaju znacenje... A ovaj moj definitivno ne znaci da cu za veceru imati pohovano meso od zmije... (podsetnik: proveriti sta mi serviraju za rucak)
Iako je ovako smoren dan uspela sam da postignem da me udari struja. Daaa,daaa, na vasu nesrecu ziva sam i vise nego raspolozena da vas smaram :) Htela sam da upalim svetlo u zgradi i posto je neki pametnjakovic izvadio prekidac gurnula sam prste pravo u zice... zzzzzzzz... Ali to je bio onaj lepi osecaj koji vam prodje kroz srednji prst, (kako uvek kroz srednji???) i dodje do ramena... Prosto da vas podseti da iako je lose vreme ima razloga da se zivi... Zivot je taaaako lep, srecu cine sitnice. Jeste nekad setali po kisi? Ne mislim pljusku, no ovoj dosadnoj jesenjoj kisi koja pada li pada i ne daje nagovestaj da ce prestati. Meni se desilo jednom, sa bivsim deckom i to je bila najlepsa kisa koju sam ikad osetila na mom licu... A tek sneg? aaaa, uspomene...
 
Hehhehe... Dobar ti ovaj blog... Nasmejala si me...
Najludja mi je recenica:
Jeste nekad setali po kisi? Ne mislim pljusku...

Imao sam i ja razne tripove sa snovima... Toliko odvratan osecaj posle budjenja... ceo dan razmisljam o tome sta sam sanjao... Gotovo k'o da se stvarno dogodilo... Osecam snazne emocije iz sna i to po ceo dan... Zavisi koliko je jak trip...
Mozda kasnije i ispricam neki... :D
 
Eeeeeee nasla sam znacenje sna :) I koliko god ta zmija bila ruzna (proverila sam, ne mora da bude lepa, samo da bude zmija) donosi mi uspeh na poslu i pobedu nad nekim suparnicima... Divno, posao nemam, a suparnike... hmmm, hmmmmm... Vazno da sam joj odgrizla glavu... Hvala bogu pa nijedno bice ne moze da regenerise glavu :) Znaci safe sam, nece me proganjati u snovima...
 
Ehhh... Kada bih ja mogao tako lako da protumacim snove...
Paz' sad...

Sivo nebo... ostaci zute boje kvare njegovu monotoniju... Neki tezak miris u vazduhu... mozda miris smrti... Ja se budim... i otidoh do prozora... pogledah ulicu... pusto, sablasno... izlazim napolje... palim cigaru... Dolaze neki vojnici u futuristickim uniformama i vec osecam miris napalma... Krenuli su na mene... Ja uzimam pistolj i poubijam ih... Preko puta moje kuce, devojka u susednoj i zove me... odlazim... Osecam se nekako lepo... prija mi njeno drustvo... lepa je... a i osecam se izolovano, sigurno... Medjutim, rekoh joj da cu da se vratim za minut samo da odem do kuce po cigare, i krenuh i na ulici me saceka jedan preziveo i prospe mi mozak.............

A mogla je da bude lepa ljubavna sci-fi prica... :lol: :D

Ovo je u najkracim crtama... a tog dana sam toliko osecao miris paljevine, napalma, zemlje, smrti... Zajebani ti snovi... :D
 
E ovde bi vec trebao da ti pomogne neko ko je obucen za to a ne ja i moj net sanovnik :) Ma znas kako... snovi su vezani za to sta ti se desava u zivotu... Ko zna kakav si ti sf film gledao :) Ja bih ovako protumacila, imas zelju da se vezes za nekoga a opet ti nesto ne da... onaj sto je preziveo :)
P.S
Ne slushaj me, ja sam prolupala :)
 
MOZE LI KO DA MI POSALJE ako ima na kompu skinutu knjigu "MOC POSVESTI " ja bih je vrlo rado procitao jer mi se desavaju vrlo cudne stvari ,

sanjam neki san sa nekim likovima koje nikad u zivotu nisam video i posle nekog vremena nadjem se u potpuno istoj situaciji ISTI LJUDI sve POTPUNO ISTO
a desilo mi se i da sanjam neki san i vise puta !
poozz
 
znam da nije o snovima vec o svojim sposobnostima LJUDSKOJ podsvesti i dr ...preporucili su mi mnogi tu knjigu ali ja sam je nasao samo na engleskom malo mi predstavlja problem ali na srbskom bi mi bilo sto puta lakse i brze bih procitao ako mozes da mi posaljes nekako bio bih ti zahvalan ili ako ne mozes ti da mi saljes daj mi link sa koga da skinem !!!
 

Back
Top