odlomak iz dnevnika bluda i nemorala

...I imala sam seve, i sve sam odbacila, zasto?Mozda sam ista kao on?Mozda smo zato bili tako slicni, znali sta mislimo i dopunjavali jedno drugom recenice?U jedno sam sigurna,ucila sam od najboljeg!Nisam takva bila,ON je napravio od mene ovo sto danas jesam!Nisam trebala da ga upoznam!Bila sam previse mlada!Nisam trebala da dopustim da mi on stvori sliku o ljubavi i napravi od mene kuchku!Nikoga osim njega nisam voljela!Nikome osim njega nisam bila vjerna!Mogla sam vise puta sa nekim da imam sve,a ja sam se opet njemu vracala!Zbog lepote u tom bolu,ja sam propustila sve!Ne mogu da shvatim da ja,posle 4 godine to jos ne mogu da okoncam!Da jednom zauvek stavim tacku na sve!Ne mogu da shvatim zasto mi je bilo tako lijepo sa njim,kad smo zajedno cutali,lezali,slusali Prni Valjak ili se samo cutke gledali?Koliko sam noci znala da provedem placuci , a on bi me samo zagrlio i cinilo bi se kao da smo jedini na svijetu!Jedino kad bi me on poljubio,jedino tada sam osjetila nesto.Jedino on je u meni mogao probuditi nesto pitomo...I da,on je kriv.Jedini je znao da izvuce ono najtoplije iz mene,ali i da me za sve ostale napravi cudovistem.Santom leda koja uziva u tudjem bolu.Koja je spremna da unisti zivot svakoj koja mu se priblizi,i da bude ona kojoj ce se uvijek moci vratiti...
 
..а чини ми се да је за њега све ово било само шева!
ма јок! ниси ти ни приближна њему! јок, јок.
он је намазан, џукела!
и не криви младост за све то; младост је увек радознала, све би да проба. Сад си сазрела.
Дошло ново време, ново доба. Ма откачи га и
кажи: чибе бре!!
:mazi:
 

Back
Top