Baba Dostana

lima_giant400w.jpg



Vec mesecima unazad neki politicari namecu pricu da ce mo uskoro u Evropu,da samo sto nismo primljeni, jedino jos da se slozi Holandija i ostale zemlje EU.
Najvise u tome prednjacki pariski djak. Necu da kazem da on ima lose namere, mislim isto kao i on da nam je mesto u Evropi ali se ne slazem sa njegovim svakodnevnim podvriskivanjem na raznim televizijama jer kako vreme vise odmice sve te price mogu da se svede pod onu narodnu "obecanje ludom radovanje"

Ja znam kako mi sigurno mozemo da saznamo kada ce mo biti primljeni u grupu povlascenih zemalja. U jednom selu zivi baba po imenu Dostana. Joj sto ta baba svasta zna. Baba se bavi gatanjem...baca pasulj,lije olovo, gasi ugljevlje,,gleda u dlan,solju,sito,cesalj.......Kazu ljudi sta Dostana kaze to mora da bude a nije ni skupa,
200 grama kafe i kilo secera al' samo u kocke. Samo mora da joj se donese beleg a ni to nije neki problem jer su sa Oli Renom i Solanom svaki dan pa nek im maznu neki koncic il' maramcu.....
Najbolje ce biti da mladjani pariski djak odnese taj beleg Dostani i da usput baba pogleda da na njega neko nije bacio cini,nesto mi je bledunjav a posle da baci jedan pasulj za datum pristupanja. Ne moze Dostana da omane ali da bi vradzbinu uspela potrebne su joj jedne muske gace nosene sedam dana. Znaci neko ce morati da ostane bez gaca...ja bih dao svoje ali ih nemam,odavno sam ostao bez njih. Neka ih da pariski djak... nije vazno sto ce ostati bez njih pred babom ,opasno je ako bi ostao pred nekim od ovih iz Evrope a uostalom sta ce mu gace, kako god okrenemo ako jednog dana i udjemo svakako ce mo uci gologuzi....


 
Tigre, nista drugacije nisam ni ocekivala od tebe...Osvrt na zivot koji nas okruzuje, na tvoj nacin, iz tvog ugla koji je ugao vecine...Blogovi su ti raznovrsni, svestrani i iznad svega jedinstveni, protkani satirom nase svakodnevnice...Hocu na mesec!:D:ok::klap:
 
Sibirska opasnice od tigra,imam jednu molbu.
Da li mozes da mi na p.p. doturis baba Dostanin e-mail, kako bi se dogovorila sa carobnicom da me primi na jednu seansu.
Nesto oko emotivnih stvari da mi pogura.
Ne nosim joj konca od "tog mracnog predmeta zelje"(Bunjuel,znas vec),vec cele muske gace,da ima dovoljno materijala za eksperiment.
Ako sve to uspe,niko mi drugi nece biti zasluzniji od tebe,da mu ponudim da mi kum bude.
Pa,ako si raspolozen,namigni mi neprimetno..jel` OK Tigrasti?
 
Ma dok Dostana moze da pomogne da se resi problem ,nije strasno,da se trpeti.. :)..ja mislim da se treba moliti da ne dodje do Vange...jer onda smo ga o ledinu ....i to celenkom ;)
 
Neponovljiva Gracija - Veruj mi da sam ozbiljan,to je veoma izrazeno u zenskoj kosarci,nije fer da pominjem imena tih ljudi iako nekima ne bi pomogle sve vracare na ovom svetu osim usrane motke
 
Poslednja izmena:

Back
Top