Mali talasi

talas.jpg


Izađem iz kapije,pređem ulicu pa kroz Najkića dvorište počnem da silazim trošnom zemljanom stazom. Staza je oronula pa često na guzici stignem do obale reke. E baš na tom mestu gde mi se *uzica odvojila od zemlje reka se račva i na sredini pravi malo peščano ostrvo.Valjda iz besa što jos uvek nije uspela da preko zime svojom snagom odnese i to malo peska ona počinje da se ljuti,penuša,praveći pri tom male talase. Na malim talasima sam odrastao.To je čarobno mesto na kome nisam osetio kako sam od dečaka postao mladić. Tu sam pecao, ispekao svoj prvi ukradeni pečenjak i lubenicu skinutu seljaku sa kola. Tu sam jeo svoj komad hleba namazan sa mašću i alevom paprikom,tu sam plakao kada mi se drug udavio a i prvi put zadrhtao kad sam se utopio u jedne crne oči.
Na ovom mestu zvezde padaju u reku a ona ih širom raskriljenih ruku prima u svoja uzdrhtala nedra. Čarobno mesto a mi smo ga tako jednostavno zvali. Mali talasi. Danas znam magija nastaje samo tamo gde ima “malih talasa”.
 
SibirskiTigar - danas, 10:03
Dobro jutro i ugodan dan ti želim
Ovo je prvo jutro da na tvoj profil nisam okačio svoju sliku.
Razlog je vrlo jednostavan. Neko se požalio na mom profilu
da su slike koje šaljem mojim prijateljima neukusne.
Iz tog razloga otvorio sam blog pa te molim da i ti kažes svoje mišljenje na njemu
o tim slikama ma kakvo ono bilo. Ja se neću naljutiti ali shodno tvom odgovoru
nastaviću ili prestati da kačim slike na tvoj profil. Ukoliko ništa ne napišeš
smatraću da si istog mišljenja kao dotična gospodjica/dja
pa ću prestati da te uznemiravam mojim slikama....zahvaljujem

duška pusti čoveka
150.jpg
:hahaha:

sibirski samo batali forumašice koje tako burno reaguju na fotkice
ako ih fotke toliko golicaju odmah beži od takvih :rotf:

prvo: ko je uopšte tu osobu zvao da ti gleda kakve fotke šalješ prijateljima? očigledno je da te ta osoba prati :hahaha: ta osoba nije normalna ako se žali na tuđe fotke ili na fotke koje nisu njoj upućene nego na primer meni :rotf: šta tu osobu boli uvo za tamo neke fotke :mrgreen: možda joj je krivo što njoj ne šalješ :hahaha:

drugo: ako si toj osobi poslao fotku neku,ona je dužna da ti prvo skrene pažnju u profilu da joj ne šalješ više,ako bi ti nastavio protiv njene volje da šalješ onda neka te stavi na ignor,pa ako i to ne pomogne nego je ti i dalje budeš zasipao fotkama, onda se prijavljuje smaranjem :mrgreen:

treće: kakva je to osoba koju iritira bezazlena sličica :think: mnogo se ta osoba pravi fina za javnost,a obično su takve u pp prave nevaljalice :per:
 

Back
Top