Slomljena devojcica ili zena zeljna osvete

I ne znam kako,ni kada,ni zasto...Postao si deo moga zivota...
Sada si neko bez koga ne mogu da zaspim,a ni da se budim.Bez tebe sunce ne sija,onako nezno,bez tebe kisa nije kao poljubac na usni,vec jos jedna u nizu,suza koja mi se sliva niz obraz od kad te nemam.Reci mi zasto,zasto si srusio sve sto si gradio?Zasto ljubavi?Volela sam te,volim te i volecu te,i ti si to znao!I nikada mi nece biti jasno zasto si me tako prodao,izdao i ostavio samu da se borim za zivot slomljenog srca.Da se svetim svim neduznim muskarcima zbog tvoje prevare.Zasto si me razocarao u ljubav?
Secas li se,prvog pogleda,bila je to ljubav na prvi pogled...U tom trenutku muzika kao da je stala,secas li se kako sam se zbunila kada si mi pruzio ruku da se upoznamo.Boze,zasto mi se ovo desava,proklinjem dan kada sam ti rekla :"Tijana,drago mi je"!
Sta si to napravio od mene,stvorio si tuznu devojcicu i zenu zeljnu osvete.Pocinjem da te mrzim,zbog svega.Bio si u pravu,nikada ti nista nisam dala,ali priznaj,dragi,nikada ti nista nisam ni uzela.
Mislila sam da si nesto posebno.Kako sam se samo prevarila.Ispala glupaca,ili mozda nisam.Drago mi je sto ti nista nisam dala.Zalicu samo sto ti nikada nista nisam uzela.Sto ti nisam uzela sve!I ne mislim na kintu duso.Ja stvari posmatram drugacije,mozda jos uvek ocima deteta.A to si voleo kod mene,zar ne?Kad se samo setim,kako smo satima sedeli i pricali,gledali u talase,kao da se znamo vekovima.Govorio si,tako slatke lazi.Lagao si me pred morem,nebom i prvim zracima sunca.A ja,igrala sam kako si svirao.Nikome nikada vise necu pricati o tebi.Ti si proslost!
"Volim tu djevojcicu u tebi,imas tako zbunjen pogled,izgledas mi kao porcelanska lutka,plasim se i da te dotaknem da te ne bi povrjedio",kako si samo lepo lagao.A onda si tu lutkicu odgurnuo,zbog neke koja je bila daleko od deteta.I imao si je,i da li ti je dala,sve.Nije?Niti ce ti dati ono sto sam ja mogla,samo da si hteo.
Ja zivim da volim i da budem voljena,a ti to jednostavno nisi zeleo da prihvatis.Sta god pricao sada,sta god pokusavao,ne bi ti vredelo,ja jednostavno prelazim preko razocarenja.Nauci se covek vremenom.
Ali ti si uspeo da me razocaras u ljubav,u smisao moga zivota.Sad sam kao avet,telo bez duse,prava porcelanska lutka.Hladna i sumorna,kao kisni dan,kad smo se rastali.
A tako sam ti malo trazila...Kada si mi vec za dzabe delio lazi zasto me nisi slagao da me volis,zasto nisi poreko da si bio tu noc sa njom.Verovala bi ti kao i sto sam do sad.Samo da si mi rekao da volis samo mene,i da sam samo ja TA!
Svasta samnom,trazim ti da me lazes.POVREDIO SI ME!Setaces iz ruke u ruku.Vodices kraj sebe neke odvratne kucke koje ce te ojaditi.XAXAXAXA,kakva ironija,pa ti si ih i zasluzio.A mene ce dragi moj,gade,vec neko voleti.Kao sto ti nikada nisi.
 

Back
Top