forumasi

puno puta sam se pitao, da li forumasi zaista misle to sto pisu, ako je tako onda sam ozbiljno zabrinut za neke.
mislim da je u nekima postovima toliko mrznje da prosto ne verujem da tako misle, nekako ne mogu da shvatim da neko sa tom kolicinom mrznje moze normalno ziveti. ali ako je post, makar vecina postova u kojima prevladava mrznja, trenutni "izliv" osecanja, ili neka vrsta njihovog praznjenja, onda je to vec nesto drugo. to shvatam kao neko zezanje, neslano ali ipak "normalno" zezanje.
znaci pitanje je da li mislite da forumasi, "patriotski" deo, zaista misli to sto pise o drugim narodima sa ovih prostora.
ja mislim da ne misle
 
Tesko je ponekad znati i sto sam covek misli...zamisli koliko je tesko znati sto drugi misle...ono sto je vazno...najvaznije cak...da proces misljenja postoji....pa sad kako se ko sa kojim slozi il' izbori...zamisli,kako bi bilo da nema misljenja uopste...ili da svi misle isto....brrrrrrr...to ledi krv u zilama,a ne misljenje za koje mislimo da se ne misli.....i kad vec mislis da oni misle to sto ne *misle*...dozvoli da ne bude *patriotski* naznaceno navodnicima misljenje onih koji bi mozda u nekoj drugoj prilici navodnicima oznacili tvoje misljenje....neka se proces msljenja odvija...a kad se odvija ono se i menja....ovako ili onako...niko nije postedjen...i ne treba....
moze biti...a ne mora....
 
hm...kreni prvo od sebe ademe,....pa onda komentarisi druge...cudno je da ti ovako neshto pises...kada si i sam medju prvima sklon da podpadash i govorish protiv sam znash kog naroda, ''kulturno'' izazivash svadje,uzivas da vidish kako se ostali nerviraju oko znash vec cega,pa zbog toga i onako,kvarno-suptilno to i pominjesh,jer znash da je to bolna tacka za mnoge koji postuju na politici...a to se zove nedostatak muda. Nedostatak muda da nam,kao ''muskarci'' preotmete neshto,vec ste morali da kleknete na kolena i trazite na zadnja vrata i ti to dobro znash...zato ne razumem,odakle potreba da se tera uloge finoce,kad svi znamo na cemu smo. A to ''pa ja bi da budem kulturaan'' su samo izgovori jer sam znash da cesh tako josh vishe potpaliti bes u masi i namerno se to radi...A sada se manifestuje kao nedostatak kurazi da nam sve saspete u lice,pa se ide okolo......kada bi sve bilo mnogo jednostavnije da si samo iskren....Mi nismo sposobni da drzimo karte zatvorene,zato i ispadamo impulsivni,i da,zato smo na kraju krajeva zajebani i uvek najebemo,to je tacno.Ali nikad ne idemo okolo.Otrkio bi da bi mnogo manje besa dobijao kad bi jednostavno rekao ''da tako je,znamo da to nije vashe,da smo vam uzeli na silu,ali ******,vi ste idioti,ko vam je kriv shto vas svi jebu,shta da radimo kad smo pametniji,tako vam i treba hahaha''Shto i jeste tako,u svakave situacije upadamo jer smo takvi,ali nemojmo se praviti lud.Bar toliko dostojanstva da se ima.
 
Poslednja izmena:
U[pravo tako Raisa.Zato i ne idem na tu politiku.Puno je predrasuda i licemerja.Ali dobro.Politicari su takvi.Oteto je prokleto.I jednog dana ce vam se to obiti o glavu,i svakome ko je nekome nesto oteo.\ili nekoga proterao sa ognjista,i spalio kuce i manastire.Sramota i bruka.Pa koje god nacionalnosti da pripada.To se jednostavno ne radi.Svsko,sli svako treba da prihvati odgovornost za postupke.Za potpaljivanje i sirenje mrzne i ne tolerancije.
 
ADEMI-CE.pozdravio TE SOKRAT......unutar Tebe.....ne onaj...........vec forumas SOKRAT.......mada Ti to znas........... kada ne mozes zenski Ti onda muski...................i ako od prednjih ili gore navedenih komentara ili postova ista bude uticalo na Tebe uticace na OBA slucaja...............Poz.
 
Pretpostavljam da te je inspirisao moj post koji sam ti uputila i odmah si urgirao ili ga mozda i ti sam obrisao.Ali nisi mogao obrisati ono sto mislim i sto osecam.I treba da se zapitas ,i treba da te boli koliko boli mene.Kako bi drugacije znao sta ste proizvodili mom nesrecnom narodu.
Pa sta ocekujete da vas neko voli a vi nas ubijate,koljete,spaljujete.Pa tolike mazohiste nismo.Kako imas obraza uopste da takva demagoska sranja postujes ovde.Tako podlo i bez skrupula prepodobljeno izigravas nekog mucenika-kakva zamena teza i jos nastojis da trazis samilost.To samo mozes kod Kandicke da izigravas i njoj da se prepodobis ,meni i mom narodu ne.
 
Па АДЕМИ-ЦЕ---------што си *занемела*..........ајд Ти....али и остали у низу Твоје вишенаменске појаве комбиноване унутрашњом побуном тела кога носиш.........па појаве које наводиш су у ствари екземплари или оријентири или репери личног Ти испољавања у више варијанти једне *умности* а двополности на форумима.........ОН у њој или ОНА у њему са јавним експонирањем а *дошаптавањем* у или из сенке...............и ово можеш обрисати..................али себе мораш да носиш у свим варијантама......Твога написаног а од других прочитано или виђено.......чудно овде за Твој пост једна звездица........ а наручене снопове звездица не мож да се нагледаш........ нити -дно написаног- да сагледаш у стилу.ПРОМАЈА БРАТЕ:..........ПРОМАЈА...........

ПС
Ако нешто не разумеш...па и да је све.........напиши.........има добрих људи помоћи ће ти у *преводу*........мада има форумаша који и објашњиво цртају..........Поз.
 
prvi drugi komentari su pokusali da daju enko svoje vidjenje,ovo ostalo se bavi svojim "problemima" ne osvrcuci se na pitanje.
zao mi je sto sam bas nakon bloga prestao placati pretplatu i tako nisam bio u prilici da objasnim ovima sta je "tema"... mozda je tako i bolje
 
O misljenju pojedinih pripadnika ''patriotskog'' bloka (ne znam samo po cemu su oni PATRIOTSKIJI od mene,ali neka ga sad naziv) :
jednostavno se ne obazirem. Cesto normalna diskusija nije moguca ako se rasprava nastavi u takvom smeru,pa bilo da sagovornici to cine iz obesti,neozbiljnosti ili neceg drugog. Ako se oni zabavljaju, zabavljam se i ja korigujuci njihova vidjenja delimicno se mireci sa tim da mi je uzalud trud i da nekad covek zeli da ne sazna kompletnu istinu o necemu. Ako pocinju razgovor tako sto napadnu sagovornika teskim recima i klevetama...e to vec prelazi granicu uljudnog i normalnog razgovora a i mog strpljenja.

Nadam se da sam i ja uspeo da NE odgovorim na pitanje...jednostavno ne bih ni umeo :D
 

Back
Top