Između tvoja dva oka

S vama koji volite pročitati moje stihove želim podijeliti ove riječi pohvale koje sam dobio na 6. međunarodnom festivalu poezije gdje su moje tri pjesme pobrale najveća priznanja...osobito me je obradovao jedan komentar ugledne pjesnikinje iz Srbije koji želim ovdje objaviti...ako gospođa prati ovaj portal nadam se da će se i ovdje oglasiti...bilo bi mi neobično drago....

"I ne mogu se opisati bezimeni pjesnici, što poludjeli od stihova u sebi, poput bisera ih prosipaju, čekajući ruku koja će ih sakupiti, nanizati u nisku i njome uresiti prsa, da sluša otkucaje u tišini praznih soba, praznih tornjeva crkava, napuštenih svjetionika na opustjelim od ljudi otocima. Sjajna poezija,izvanredne slike,nevjerojatna nježnost koja bukti unutar tuge pjesnika, tuge koja se, da istina je, ipak i na kraju, ne može opisati, ali se silno osjeća i svakoga tko je srcem dotakne ispunjava divljenjem. I opet ću napisati - OVO JE ISTINSKA POEZIJA ,kojom bi se morao htjeti ponositi svaki narod i svaka zemlja koja ga ima čast imati.Ali tko sam ja i tko mari za moje oduševljenje...samo još jedna poludjela pjesnikinja bez vrijednosti,bez oslonca, bez imena. Poštovanje Pjesniče."
 
Poslednja izmena:
Istina je da komentar te pesnikinje više nego prelep! Divno je što si ga sačuvao i podelio sa nama
Bilo bi divno da i mi pročitamo nagrađene stihove, a to bi nas obradovalo na najlepši način...
Pozdrav dragi Pesniče! :zjelka2::zmeda::zag:
 

Back
Top