Njemu........

Eh Markane,
Smejem se a plakao bih,
Cutim,a do neba vrisnuo bih,
Umirem a ziv sam,
Koliko jos Boze?
Koliko,pitam te?
Mora da sam ti se gadno zamerio,
Kada moram da prezivljam sve ovo,
Da li je meni sudjeno da budem sam?
Da me samoca ljubi,
Moji oblaci su uvek tu,
Moji uzdasi su odvec teski,
Ali neka,
Tako mora valjda,
Tako je napisano,
Umoran sam odvec,
Hoces li se jednog dana smilovati?
I na mene malo pogledati,
Nisam od sve tvoje dece najgori,
I dok pisem pesmu,
Jedna suza niz obraz spusta se,
I hladan vetar miluje me,
I njeni hladni prsti miluju me,
Oh,prokletnice,
Samoco,moja jedina drugarice............


istockphoto_2138921-sad-young-man.jpg


p299146-Des_Moines_IA-Dark_Clouds_Over_Iowa.jpg
 
Prolazim kroz vetar
Objavljeno 06.10.2008. u 22:23, autor: Cicoka

PROLAZIM KROZ VETAR

Prolazim kroz vetar isibana lica,naprsla usna krvari lagano,jezikom osecam slast sopstvene krvi i tiho bez cilja koracam polako.Kuda kamo poci,misli se nizu,u bespuce svoje napacene duse,tamo sam vec bila....svi jadovi moji...........tamo su samo porusene kuce.......tamo su samo .... bola bastioni.Treba mi sunca,topline i zara,treba mi muzika srecnih bulevara...treba mi osmeh da odagnam vetar sto usne mi krvari............treba mi ljubav da se ta zelja ostvari.
 
Dragi moj burazeru,mora to tako.......takva mi je sudbina..Nadam se da ces sto pre shvatiti za onu tvoju da se ne nadas previse.......jer vidis svog buraza.......;) Ne zelim to nikome,a kamoli tebi dragi brate......
 
@ Cicoka upravo tako........vidis kako sve znas......

@Arijadna hvala ti srce.:) :heart: mada za ovog straog vuka tesko da ce sunce uspeti da se probije kroz tminu mracnih oblaka.......

@Irenak......sta reci....vidis da sam bio u pravu sa onom prethodnom pesmom u blogu...
 
Dusice draga,toliko je ljubavi u tebi,toliko emocija...Svojim recima dopires do najudaljenijih kutaka duse....Sve svoje misli i svu pozitivnu energiju upucujem ti sada u zelji da uskoro nadjes onu koju cekas....
 

Back
Top