-----------------------------------------------

Atlas;bt302260:
Znam bre al može da škodi.Kažu naučnici da oće od besa i stresa to da se dogodi ,msm svakog može da pogodi:sad2:


Sta moze da skodi? Isidori mozda pa moze opet da zaradi koju kintu..Ne razumem.Ovo gore nije bes niti stres. Ti ne znas ni emocije da tumacis.Mukice atlasna, daj bre smiri se sto se toliko brines, vrati se u svoju kafanicu i.. opusteno ..samo opusteno...
 
Gloriana;bt302262:
Sta moze da skodi? Isidori mozda pa moze opet da zaradi koju kintu..Ne razumem.Ovo gore nije bes niti stres. Ti ne znas ni emocije da tumacis.Mukice atlasna, daj bre smiri se sto se toliko brines, vrati se u svoju kafanicu i.. opusteno ..samo opusteno...
Ne znam šta je ,nešto te izjeda, a što ne probaš i ti da zaradiš koju kintu ,talenta i ti imaš a bolest možeš da izmisliš ako je već nemaš,pa da se smiriš i da joj ne zavidiš :lol:
 
Atlas;bt302263:
Ne znam šta je ,nešto te izjeda, a što ne probaš i ti da zaradiš koju kintu ,talenta i ti imaš a bolest možeš da izmisliš ako je već nemaš,pa da se smiriš i da joj ne zavidiš :lol:

:ok:

Za komentar koji pokazuje koliko je Srbija potonula i zasto omladina napusta svoju domovinu. Ta zena, njeno kukanje, njena nesreca stoji na Krstarici pod "Sou", znaci zabava, trac, glupost...Ali nije naivno.Cak je vrlo opasno.Jer ona sebe profilira kao intelektualca, pisca. Nedostatak dostojanstva, nedostatak snage da se prevazidje licno kukanje , jadanje, grcanje, tragedije- daje svima pogresnu poruku.
Jbg.. ne pusim, e to bi mogla da sam pusac da joj zavidim . na nadstresnici.

kako ne volite istinu u lice pa to je neverovatno..
 
....profitabilni kapitalizam , zarvio je prosijačenje do savršenstva - uzdigao ga do neviđenih svera elitizma i intelektualizma , tako da nema ljutiš.....nekad je stvar bila jasna - prosijak u dronjcima pruži ruku ispred crkve , groblja i to je to......svi su ih bar imenovali kao božijim ljudima , ako ih nisu tako i doživljavali......danas se prosijačenje uzdiglo na kao što rekoh , viši nivo....ganja se publicitet , čak i preko samilosti , a ona se izaziva nekakvim nesrećama , tragedijama koje ne moraju biti istinite - već u trendu ( napastvovanja , silovanja , lezbejstvo , pederizama , strašne boleštine i tako to ).....naravno , sav taj publicitet se unovčava.......
....šta su donatorske večere u takozvanim humanitarnim akcijama ( uzgred , za koje se na garderobi , stručnom ulepšavanju , jelu , peću , zakupu hotela i svega što ide uz to , ponekad strostruko potroši od prikupljenog novca ).....zar to nije prosijačenje publiciteta zarad kasnijeg njegovog unovčavanja......u ovakvom biznisu , svetska pa srpska scena ne zaostaje - da ne pominjem neka imena ovde mnogo voljena , koji su bar meni stoput grđi prosijaci od pomenute porodice !
...ovaj vid prosijačenja publiciteta , često solonjen na takozvanu negativnu kampanju , često koriste političari , javne ličnosti , čak u tu svrhu koriste prostačke iscenirane i izrežirane dogđaje , gde takozvane kulturno umetničke ličnosti iznose čak i sosdomske aluzije u vezi nekih ličnih doživljaja.....

....profit svašta rađa kao proizvod za rulju , i naravno guta !
 

Back
Top