Kavorka

Znam da zvuči prepotentno i nevjerovatno ali je istina. Imam kavorku iliti životinjsku privlačnost: žene mi ne mogu odolijeti. Što god radio, kamo god išao, žene se lijepe na mene poput muha na *****. Čak i sada kad sam ubananjen, vidi se iz aviona da šepam, kavorka ne popušta. I Peg je tome nedavno posvjedočila; mi u kafani na cugi a konobarica slini po meni. Makar vidi da smo zajedno, to je ne sprječava. Prije par mjeseci je bila slična situacija samo što je konobarica, u drugoj kafani, bila još napadnija pa mi je uvaljivala svoj broj i uvjeravala me da godine nisu važne. Mala ima 20 god. Nedavno bijah sa sinom po ćevose, morali smo čekati desetak min dok se ispeku. Primjetio sam da konobarica ima dupe vrlo krasno ali pogledao sam samo jednom a nakon toga čitao novine. Sin mi kaže:
- Tata, pa ti stvarno imaš kavorku, konobarica te ne prestaje gledati !
Jednom sam se zapio u nekoj kafani, odem unutra platiti a konobarica me pogleda značajno u oči i kaže da će ona to riješiti. Izveo sam je drugi dan na cugu, da se refam za popijeno, ova mi nije dala mira još 3 mjeseca. Pod svaku je cijenu htjela biti sa mnom, nagovarala da budemo bar **** frendovi. Danas kad se sretnemo, još uvijek me gleda „onim“ očima, makar je u vezi već 2 god. Jedne sam godine napravio crvenu čirokezu po ljeti, dok bijah na GO, mislio sam da će to otjerati cure – vraga ! Još gore, u jednom su mi se trenutku nudile 4 cure na pladnju. Peg me bila upitala gdje nalazim sve te cure, rekoh joj: same dođu, baš kao i ti. Peg me zaustavila dok sam išao baciti smeće, tako smo krenuli. Osim nje, pojebao sam sve jebljive ribe u susjedstvu – frizerka me bila gnjavila godinu dana da je kresnem. Bio sam zauzet pa mi je čak nudila manage. Primjera ima koliko hoćeš ali nema smisla tipkati. Koliko se god borio protiv toga, cure se lijepe za mene. Sva sreća pa rijetko izlazim, time izbjegavam takve situacije. Nekad mi je to bilo zabavno ali odavno mi je postala gnjavaža. Eh da, zaboravio sam napomenuti tipove – više njih mi se uvaljivalo i nagovaralo me da pređem u drugi tabor. Što reći - morati ću se zaista okupati u octu i nositi češnjak oko vrata.
 

Back
Top