Ovisnik

Netko je ovisan o nikotinu,
netko o alkoholu,
netko o drogi.
I ja sam postala ovisnik,
ovisnik o tebi.
Eto me na odvikavanju.
Nosim se se ja dobro sa time.
Svatko će ti reći da sam se odvikla od tebe.
Lako je dok pred drugima svoju ulogu igram.
I dobro mi ide kroz dan,
ali sa prvim znacima noći
počinje moja istinska borba.
Treba preživjeti noć
i jutro nekako dočekati...
 
U pravu si, Lea! I ja sam ovisnik o nekome...i ne pitam se više zašto...niti pokušavam da se odviknem....pravi sam džanki ... i baš me briga.. :zcepanje:
 
I ja sam na odvikavanju, samo što kada se odviknem od te žene, nikada više niću biti ovisnik tog tipa. Možda ću razmenjivati duplikate belih miševa sa pijancima pod šankom neke kafane. Ali bolje i to nego voleti, nadati se nekoj iluziji nazvanoj ljubav međusobna nego patiti sam samcijat blenući u monitor laptopa ili u ekran mobilnog i nadajući se odgovoru na pitanje "ZAŠTO?". To je preteško, lakše je ispijati litre i litre pića u nekom bircuzu. Glumiti razne uloge ali pazeći da se ne dotakne neka koja liči na Tvoju. Gluma i laž bez istine, to je prava stvar!
 
Somebody74;bt301774:
I ja sam na odvikavanju, samo što kada se odviknem od te žene, nikada više niću biti ovisnik tog tipa. Možda ću razmenjivati duplikate belih miševa sa pijancima pod šankom neke kafane. Ali bolje i to nego voleti, nadati se nekoj iluziji nazvanoj ljubav međusobna nego patiti sam samcijat blenući u monitor laptopa ili u ekran mobilnog i nadajući se odgovoru na pitanje "ZAŠTO?". To je preteško, lakše je ispijati litre i litre pića u nekom bircuzu. Glumiti razne uloge ali pazeći da se ne dotakne neka koja liči na Tvoju. Gluma i laž bez istine, to je prava stvar!
Popijemo koju da smirimo živce, pa ako malo pretjeramo, umrtvimo mozak. I onda nam je sve dobro. :neutral:
 

Back
Top