POLET

attachment.php


(sve reči do sad ispisane, pa i ove, samo su zapisi spisateljkine duše i života....prelepog života....da mogu, kada se prozori sećanja isprljaju po malo da ih obrišem i gvirnem kroz njih, kada me život slomi da se podsetim gde spava snaga. Ovo je knjiga koju ostavljam u amanet onima koji hode za nama koračajući tragovima našim.....našoj deci)


POLET

DakleM, ovde je reč o poletu. I to ne bilo kakvom, msm onom normalnom, nego o onom.... malo neobičnijem. E taj neobičan je neobičan jer je graničar, tj. čuva našu granicu. To mu je zadatak.
E, ovako, toliko sam umorna da sam čak prešla i fazu kada ne osećam ništa. Zapravo, osećam silan polet, odnosno družim se sa onim graničarem. A fin čovek, poviše brljiv doduše, ali nasmejan i pozitivan. To on po službenoj dužnosti udara kontru onoj opajdari direktorki Ljiljki.
I tako.....sad stigoh s posla i ne osećam ni umor, niti mi se spava, niti me šta boli, čak ni glava od silnih kafa i cigara za 14-satno radno vreme u spidu i bez pauze. Ma ni leđa me ne bole :eek: Imala sam doduše dve pauze....na jednoj me prekinuše samo što je počela, a druga je bila da izedem ručak što ga donesoh od kuće, tačnije da ga sipam za vrat jer mi se uopšte nije jelo, mada je ručak odličan. Maca kuvao, a on je ekspert za pasulj. Kad ja skuvam jeste dobar, ali nije kao njegov. Zato sam mu ženski pametno prepustila da bude bolji :lol:
Pa se dogovorih sa ovim mojim, graničarem da zapišem ovaj osećaj. Kaže on "Ajde Ljiljka zapiši, možda će ta silina da se umori u rečima, pa će da joj se prispije, onako zdravo. I sutra te čeka obećanih 14 sati. nemoj da se brineš, neće niko da ti ih uzme :lol:". Pametan je on, čuvar moje granice.
I sad čekam, ovako fina i poslušna, da od poleta poletim u krevet :zcepanje:

OJHAAA


attachment.php


attachment.php


PS Dobro veče raspričani blogerski svete :lol: Oštrite pamet.....ako more, ni nož ne valja kad je tup, a kamoli pamet :cistinaocare:
 
sanja*;bt286003:
Damn.
provalila si me, poletna Ljiljo :lol:

:lol: ih tico, znam te kad si pile bila :cistinaocare:
od sad, kad god me ovaj preumorni polet uFati, i onaj graničar potera, ima da te potražim (oduvek brkam ovo ž i ć...sve u wordu što pišem ispravljam...mejlove, dokumenta )......di stado?........oooo misli moje, begate, begate :tease:...da se oštrimo međusobno....ću zarđam ametom :zcepanje:
 
...granicar ako popusti
kanapi padaju
i jade zadaju
granicari ne cuvaju
oni samo pogledaju na sat i Gazde...
...ponekad
ko prolazi...
Granicna vrijednost je nesto drugo
a korijena je istog
ipak,
imaju nesto zajednicko...ostra Ljikane...:zag:
 
faraonn;bt286061:
...granicar ako popusti
kanapi padaju
i jade zadaju
granicari ne cuvaju
oni samo pogledaju na sat i Gazde...
...ponekad
ko prolazi...
Granicna vrijednost je nesto drugo
a korijena je istog
ipak,
imaju nesto zajednicko...ostra Ljikane...:zag:

hahaha jes vala, ovaj moj gleda na sat i u kalendar, pa me potera na odmor, inače bi mi ona oštrokonđa svu dušu izela :lol: pa zar bez duše da šetam kroz vreme?
 
faraonn;bt286071:
...odsustvo duse
cesto doprinese
slicno kao
kad se oci zatvore
ili usi zapuse...:zcepanje:

E, zato je ovaj opisani gospodin tu, da me čuva da ne odim okolo gluva i ćorava, kad me već majka vaku duševno antrzljivu rodila :zcepanje:
kad se iščupam iz ruku ove opajdare što mi povazdan mlati kalendarom pred očima, eto mene u rečima opet :D
 

Back
Top