GDE JE ONAJ PRAVI - PRAVA ?

Zelim nekoga da volim i budem voljena , zelim osobu suprotnog pola pored sebe ! Kako ?
Postoji bezbroj psiholoskih analiza i raznih saveta KAKO OSVOJITI ONOG PRAVOG , kako ga pronaci i sl. Kakve budalastine !
Proces kroz koji ostvarujemo svoju celinu nema veze sa nasim umom niti njegovom logikom.
Samim tim sto svaki spoj izmedju dve suprotnosti (u ovom slucaju muskarca i zene ) zahteva izlazak iz fizickih okvira tu caroliju dozivljavamo samo na visim nivoima ako smo naravno za to sposobni .
Tu sposobnost smo dobili po rodjenju i po prirodi stvari ona treba da tece kroz nas kao i sam zivot.
Visi nivoi su CELINE ! Na njega se ne mozemo uzdignuti ka samo jedna suprotnost. Uvek da bismo osetili tu bozansku ljubav moramo se sjediniti sa izvesnom suprotnosti . To znaci da JEDNOSTRANA LJUBAV ne postoji. !
Ako si doziveo tu bozansku ljubav to nisi moga sam , to si mogao samo sa jos jednim bicem sa kojim si stvorio celinu.
Iz te bozanske beskrajne ljubavi pocinje taj proces spajanja . Nasa svesna zelja da budemo voljeni i da volimo nas ka tome vodi. Samo osobe na istom nivou svesti se spajaju na fizickom nivou , samo oni koji u trenutku trepere na isti nacin i na istoj frekvenciji. Oni na isti nacin dozivljavaju tu bozansku ljubav koja ih spaja putem svesti.
Ta sila bozanske ljubavi prozima nasa bica i mi se energetski privlacimo. Trenutak kada prestajemo biti suprotnosti jeste taj spoj !
Ako neko PATI kroz neku vezu to onda nije ljubav to nije pravi spoj . Ni sama ta osoba ne voli samo misli da voli i sugestivno sebe ubedjuje u to. Nekada su obe osobe samo ubedjene da vole a ustvari se vole samo njihova dva ega.
Iz takvih spojeva razvijaju se i ego strasti i ego patnje . Pravi spojevi nikada ne dovode do patnje jer proces njegovog nastanka polazi sa nivoa duhovnog.
kada dve osobe zele da osete ljubav , kada je ta zelja ujedno i njihovo osecanje intuitativno prepoznaju drugu osobu sa kojom mogu ostvariti celovitost tj. uzdignuti se iznad telesnog. Tada te osobe zapocinju komunikaciju osecanjima nesvesno sve dok se ne spoje u potpunosti.
Glupavi ljudski ego manipulise. i spaja ljude koji ne osecaju. Prihvatajuci te zablude sebi zauvek zatvaraju put ka pravom istinskom spoju i mogucnosti osecanja prelepe boznske ljubavi. Da , moze se NAUCITI pronaci EGO partner ali ne i onaj pravi !
Pravi spoj je kao kada se dve manje reke sliju u jednu i ta reka zivota tece kroz oboje . Rodjeni kao polovine tada postaju jedno postaju mocna celina povezana sa kosmosom , kosmickom inteligencijom i ljubavlju ! To je ta bezuslovna ljubav jedina koja postoji ! Ljubav je uvek bezuslovna ako nije onda nije ljubav !
Ukoliko ne rastemo dalje istim tempom u smislu jacanja svesti ta povezanost se gubi ali taj impuls , taj osecaj ostaje za VECNOST ! Sve je samo SADA , ostaje zabelezen taj trenutak negde u kosmickim dubinama i zato fizicka udaljenost ako nastane ne igra neku ulogu.
Ka pravi prirodni spojevima treba teziti , slusati svoje unutrasnje bice i svoju intuiciju i udaljiti se od svog i tudjih ega koji kao azdaje prozdiru nase mogucnosti da dosegnemo caroban dodir bozanske ljubavi !
To samo znaci da je moja druga polovina na jednom drugom nivou a onoga trenutka kada se sudarimo na tom mestu srescemo se i u ovom materijalistickom svetu , svetu suprotnosti.
To isto vazi i za druge spojeve samo sto formiramo drugacije celine , drugacije osecamo te vibracije. Spoj muskarca i zene po meni je naj jaci spoj jaci cak i od spoja majke i deteta . Ne moze se planirati , hteti niti ostvariti po nekakvim glupim psiholoskim statistikama i pravilima.
Zablude o ljubavi unistavaju sposobnost da nekoga volimo . SVE SE NADESI samo toga prvo trebamo biti svesni !
 
...pitanja koja postavlja Sanjalica
nijesu iz snova apstrahovana
ali sa bozanskim preprekama ne bi smjela se porediti...
...bozansko kao krajnje ili granicno cisto
ukocilo bi sve u grc ostavilo jer perfekcija
zaboravlja odstupanja
a odstupanja dopunjuju uzitke i spojevima ljubavi daju tonove nepoznate koji samo sebe
komponuju
i tako i nestaju...
...uvijek je postojao onaj Drugi dio nas ali se ne trazi...On se osjeti
u zraku u drhtaju prolaza ili mirisu rijeci poznate a ne cuvene...
Nikad ne traje dugo ali je ,- vjecno...Faraonn tako misli...
 
Poslednja izmena:
Fandango;bt274929:
Sta si ti htela da kazes , ama ako sam nesto razumeo .

Pa htela sam da kazem da je zivot bez drugog dela sebe u ovom svetu besmislen i da samo sa jos nekim mozes duhovno rasti., samo ako volis i ako si voljen ! Ondak sam htela da kazem da se UZASAVAM povrsnosti i tako to...bla, bla.... hvala na komentaru lep pozdrav ! :dash::zper::):)
 

Back
Top