EROCKA PRIČKA

Na vratima se pojavio on. On bez kog bi njen život bio totalno besmislen. Stavio je ruke na svoje bokove i blago razmaknuo noge. Gledao ju je pravo u oči, gotovo je bila paralisana. Ovakav njegov pogled nije vidjala skoro. Dubokim i zapovedničkim glasom koji se ne može odbiti joj reče: "Kučko, dolazi ovamo!". Ustala je sa kreveta sva sludjena i od njegovog glasa i od reklama koje su se vrtele u najnovijoj epizodi španske serije nad kojom su podjednako plakali i žene i pravi muškarci. "Brže, šta se vučeš k'o kobila", doviknu joj on a obrve mu se nakostrešiše. Osećala je kako trne po celom telu, u grudima je osćala blag pritisak a noge kao da nisu njene ali od ležanja pred TV-om. Nije ga dugo videla ovakvog. Išla je ka njemu lagano sa strahopoštovanjem koje svaki muškarac zaslužuje ali liberalizacija društva napravi krpe od istih dajući svakoj pravo da radi šta hoće, kako hoće i kad hoće. "E nećeš ga majci" - zagrme i povuče je za ruku. Munjevit uzdah joj se oteo iz grudi. Oči su joj zasijale jer to je njeno muško. To je onaj kog je čekala i zbog kog je bila srećna čak i onda kad ne bi znala da objasni zašto. Dok je privlačio ka svojim grudima u njenim mislima su se vraćale slike koje bi sigurno imala da su tad postojali mobilni telefoni sa kamerom. Ovako je morala da pamti. A pamtila je dobro. Setila se kad ga je pijanog upoznala na žurci kod drugarice, pa se setila kad su čistili juče podrum, pa se setila onih zavesa kad su kupovali mesec dana po upoznavanju i mnoge druge slike koje znače. Stiskanje njegovih mišića je povratio u stvarnost ali ujedno i paralisao kao piton kad davi žrtvu. Gledaš ga, on te keca a ti mu ne možeš ništa. Priljubio je čvrsto uz sebe i uveo u kuhinju baš do stola na kom je još bilo mrvica od hrane. Podigao ju je obema rukama a ona je htela da se onesvesti ali ipak nije jer žene foliraju. To one rade da bi se mi kao napalili bolje i da mi mislimo, tj da budemo ubedjeni u najmanju ruku, kako bi se bez nas mučile i ne bi ni špansku seriju gledale. Lagano je spustio na kuhinjski sto i okrenu u pravcu suprotnom od sebe. "Gledaj ovo i reci mi šta misliš". Ona očima nije mogla da veruje. Trebalo je da prodje još pola minuta da bi ukapirala da su joj usta širom otvorena. Ustala je i lagano stala iza njegovih ledja. "Pa ja sam totalno zaboravila na mikrotalasnu rernu". Otišli su do restorana pola sata kasnije kad su poičistili nered.
 
Par pouka:
- Sve žene su kučke (ili kobile) i vole "prave" muškarce, muškarce-sirovine;
- Seks je nalik davljenju žrtve, tj. žene, tj. kučke od strane pitona, tj. "pravog" muškarca;
- Ženi je mikrotalasna rerna tek na drugom mestu, odmah posle seksa sa pravim muškarcem (a mrvice na stolu su nebitne, sem što neugodno bockaju ... ali nedovoljno neugodno za padanje u nesvest).

Cccc.... :lol::lol::lol:
 
Baš si feministkinja! Prvo, izraze "diži se kobilo, krmačo, kravo" su izrazi vaših majki kad se ulenjite. Ceo tekst implicira ali nema veze sa erotikom koliko sa previdom o uključenosti električnih aparata zbog španske serije. Inspiracija mi je bila baš taj momenat a to što si ti našla da ima erotike u tekstu govori više o tebi nego o smislu teksta. :brus::gace:
 
nisam uspela razumeti do kraja,na ciju adresu je upucena kritika koja se u tekstu nalazi iza,da li njenoj nemarnosti ili njegovoj brutalnosti ,ili oboje:think:Tuzno je sto je danas ovakav prizor vecini svakodnevica.
 
Zašto mora biti prisutno poznavanje rada mikrotalasne pećnice da bi priča uspela? Kao žene znaju kako funkcionišu kola? Šta je bilo u pećnici? Šta znam ja, kokošije jaje, eto šta je bilo...
 

Back
Top