Face to face sa demonima ... deo prvi

Kad si dugo i daleko od kuće, kad ne piješ i kad ti je cimer reinkarnacija Isusa, svake noći te posećuju neki zli gremlini...to su ona sićušna bića sa krupnim, buljavim i vodenim očima...nikada ne trepću... imaju jednu debelu obrvu kao Momčilo Krajišnik, tri reda zašljenih, sitnih i testerastih zuba...čupaviji su od lava u teranju, stalno balave i ne prestaju da se kikoću i šegače...dolaze u ogromnom broju i opsedaju...ajde što izgledaju grozno...to nije problem...nego što pričaju i pitaju svašta...
.
.
.....te šta radiš ti ovde dok se ona tamo hefta...šta bre hefta?...more nasadila se na balističku raketu...ne, ne, ne, na eskadron raketa...te kako si mogao da je ne povedeš... znaš ti kakve su joj drugarice...ni neomašćen kolac ne odbijaju...i dan-danas pate za turskim vremenima...znaš i kakvi su Zemnci kanibali i da nemaju milosti.... kukove će joj iščašiti... ni četa ortopeda sa Banjice je neće staviti na noge... ali tek pošto je onako doktorski nafiluju kao ekler...te što si utripovao da je onaj veš bio baš za tebe :rotf:... zekonjo!...zaboravio si i da Đole Orangutan jedva čeka priliku kao lisac u zasedi... a kad on burgija sve što prođe bez unutrašnjeg krvarenja je milost božja...organe će joj ispreturati i premestiti ...Dobro...šta misliš, zašto se onako lepo smejala i sijala kad si polazio, a?...a samo dan pre toga je Aca Surla spopadao na fejsu, a dan pre toga onaj obrezani derpe Mustafa iz Pazara je zvao da preskaču konopac i rade špage u teretani sa roze znojnicama na čelu...Ne, nemoj sada u pola noći da je zoveš...možda su joj usta puna pa ne može da priča :rotf:....zvaće te ona kad zasvrši :rotf:...

vaxr.jpg


....progutaš rafal knedli...ćutiš...i gledaš dalje gremlinski cirkus...

- A i nešto retko te zove...

- Skup roming, ebi ga...

- I poruke retko stižu....

- Jes` mamu mu...

- Ni na Viber-u je nema...

- Ebaću joj mamicu kad se vratim...a platio sam net...i WiFi sokoćalo sam joj kupio..

- A srpska nova kod Koleta ustaše...znaš koliko ustašu zanima srpska nova...zanimaju ga samo srpkinje...i to iznutra :rotf:...

- Pa bila i Milena kamenjarka...bilo bre sto ljudi...gde nađe ustašu kilavog...

- Zato što si pevao «plodićemo Hrvatice»....i Severinu...

- Neću više, kajem se...a za Severinu se ne kajem...

- A žurka kod Jorgosa odbojkaša?...svaka žena sanja njegovo Apolonsko doope kako krvari probodeno Amorovom strelom kroz nabildovani gluteus... ali zato tvoj cimer sinoć opali debelu Grkinju...radi kosmičke ravnoteže valjda...ekvilibrijum :rotf:....

- Tad je imala menstruaciju i bolela je glava...javila mi... bila sa Anom kaluđericom... a i na vikipediji piše da Grci imaju mali... sisaj sad ti malo gremlinu raspali :rotf:...

- ahahahah...zekonjo...pa Grci su Trojancima uvalili celog konja na prevaru te neće njoj deo konjetine...neka ti je za utehu da je pravoslavac :rotf:...

- More m`rš u tri...uštrojiću ga bez anestezije kao prasca pred Božić...i Orangutana i Surlu i Koleta...ima ogrlicu da napravim od njihovih osušenih jajca....Mustafu neću, on je LDP ....a kaluđericu ću da udam za Koštunicu....
.
.
....zazvoni telefon...Viber... ona je... u pola noći sobu osvetli blast svetlosti...kao da je atomka pukla ispod prozora...jedva potrefih dugme za Viber drhtavim prstima...neko vrišti... Viber secka...kasni...čujem svaku drugu reč...PU! ...a želim da čujem svako prokleto slatko slovo...bem ti Viber, ukrade mi pola zadovoljstva i zagubi ga u bespuću virtuelnog kosmosa...šta će pederima vanzemaljcima njene reči?...meni trebaju...pobiću ih u međugalaktičkom ratu...I dalje isprekidano vrišti... Kad....vratiš ...ti normalan....olko da čekam... koliko švabica... manijaku... čehinja... životinjo čupava... ruskinja ...boleštije razne... ukrajinki... sultane...za tebe nije sterilizacija pederu nijedan... sekiru pa na trupac ...bem li ti tvoju muziku... Ništa ne kapiram šta priča...sve mi se čini da čita definicije sa jednog sajta... U to se veza stabilizova i jasno čujem kako se dobro provodi ...bili neki studenti Englezi u njenoj firmi...sportisti, fini momci, lepi, visoki, lepo odeveni, namirisani i duhoviti... išli i na večeru skupa...do jaja se proveli...pa opet Viber poče da štuca...mnogo ... volim... kupila... režaste čarape...kve voliš...samo..a tebe...čekam... iznenadiš ...dvezice ...brzo.. vratiš i... moj da divljaš i... moj da ebeš...tutke i...urve i... moj se .urvaš uopšte i... moj da piješ... Nisam baš sve shvatio ali valjda se brinula za mene da se ne prehladim... (srce moje pažljivo)...da oblačim čarape i da ne pijem gazirane napitke ...U nastavku je bilo... usa... usa...ao... ao.. usa... mok...mok...i kraj... smrači se ponovo...i ponovo gremlin-cirkus kreće....

 
Ovo sam već čitala u našem Cafe-u na Muzici. :z;:

Ništa lepše nego kada se čovek ispriča i posvađa sa samim sobom. :zcepanje:

Šalu na stranu, svi mi imamo te unutrašnje demone, sa kojima se borimo. Ponekada je teško izaći sa njima na kraj, ali kako ti ono reče, zanimljiva je to igra u kojoj bi trebalo, makar da naučimo, da uživamo. Sve je to deo života. :aha:
 

Back
Top