ZA TEBE :D

AKO MOŽEŠ DA BUDEŠ JAK , A DA PRITOM OSTANEŠ NJEŽAN...
DA NE MRZIŠ ONE KOJI TEBE MRZE, A DA SE IPAK BORIŠ I DA SE BRANIŠ....
TU SAM ZA TEBE ....
:kitis:
 
E,to,ko postigne,da ne mrzi cak ni one,koji njega mrze,to su prave ljudine! Ali u principu,mislim da je mrznja jedna potpuno negartivna emocija.
Mrznja steti samoj osobi,koja mrznju ispoljava.Kao sto je rdja stetna za gvozdje,tako je i mrznja,stetna za ljudski organizam.Ako nekada,cak
dobijete nesumnjive signale,da nekome niste simpaticni,tesko mi je reci,da vas neko mrzi.To je jako teska rec,i ne bi trebalo da se bez neke
preke potrebe upotrebljava. Medjutim,i ako utvrdite bas to,da vas neko zaista mrzi,uzvratite mu nekim cinom ljubavi.Verujte mi na rec.Ta osoba
prema kojoj ste uputili svoja osecanja,puna ljubavi,promenice svoj odnos prema vama,i pocece i ona,da emituje pozitivnu energiju,u vasem
smeru.
 
zato se prvo ucimo samo voljeti ........ko voli sve i moze da pruza bezgranicnu ljubav prema bilo kome i onom ko mu nanio bol ...-nema mrznje tu niti to postoji vise onda u tvom/ mom zivotu...
a samo velikim i dugogodisnjim radom moze se to postici al na sebi ne na drugima.
ljudi trebaju nauciti da zive prvo za sebe a onda ako mogu nek pomognu svojim znanjem ...bezgranicnom ljubavlju..
toliko od mene...
.:kitis:
 
199841_1929603918509_1194542612_32380533_6471010_n.jpg

Nikad ne možeš biti toliko glup,

koliko ja mogu da budem gluv.

Nikad ne možeš da budeš tako alav,

koliko ja mogu da ti dam.

Nikad ne možeš toliko da srušiš,

koliko ja mogu iznova da sagradim.

I nikad, ali, ama baš nikad, ne možeš da budeš toliko zao,

koliko ja mogu da budem dobar.”

Ivo Andrić
 
Sta ima, novo? pa......
Čekam da se vrati macko, a dotle radim treming sa kumom i kumomz:mrgreen:
ili bolje reći sa kumomz:mrgreen:z:mrgreen: i kumomz:mrgreen:z:mrgreen::zzima:
sta sve čovek radi za tajir klot kupusa:hahaha: .... Al dobrog
Devojčica me i vidiz:shock::sanke:
 
Poslednja izmena:

Back
Top