???

Tesko mi je... Usamljena sam i tuzna. Niko to ne vidi. Niko i ne sluti kakva se tuga nastanila u meni i ne odlazi. Pustila je duboko korenje u mom srcu. Ne mogu da ga pocupam. Cimam,vucem,potkopavam,znojim se od napora,ali nece. Ne ide. Nemam lek za nju. Ne znam sta da radim. Osmehom prikrivam gole grane moje srece. Kora mog srca davno je ispucala,ogrubela. Vlazim je suzama,a bazde postaju sve dublje,sire se. Toliko se tuge skupilo u meni... Dovoljno za dva zivota...
 
Kad si smogla snage da tu tugu i jad stavis na papi ,sad isto tako smogni snage da i taj papir zguzvas i bacis ga u smece pproslost,zatvoris kantu za smece,i izbacis je komplet u kontejner.Usput kada se vracas do kuce ne zaboravi da iz dzepa izvadis osmeh i nemoj da ga skidas sa lica-pogledaj se u ogledalo i reci sebi-mala je ko secerlema,zivi ima jos lepih stvari u zivotu.Daj sebi sansu jer ako ti to ne ucinis to niko za tebe nece uraditi.Puno pozdrava.
 
Dobrodoshla u klub. Mozda se nekada neshto i promeni, i bude bolje... Ja ti to od srca zelim.

takodje...shvatam te potpuno ali mora doci jedanput i nas trenutak...jednostavno ne moze stalno ruzne stvari da nas zadese...dok te ova tuga mori seti se nekih proslih trenutaka koji su ti doneli zrno srece i utehe i drzi se njih!;)
 
HVALA vam svima na podrsci, borim se svakog dana najbolje sto mogu. Nekad uspevam a nekada se pretvaram da uspevam... Hvala od srca....
 
Ne daj se.Kada je tesko,i kada te tuga i crne misli skoletaju,ti jednostavno pozovi neku drugaricu,i pricajte.......isprazni to zlo iz sebe........meni reka pomaze...........zelenilo......i male sitnice...........poput decijeg osmeha,lepog dana,od pomisli na jednu damu......... :-)
 
Cula sam za jedan novi lek - zove se Ruzicaste naocare. Lepo ih stavis svako jutro i ne skidas ni dok spavas, i ko uspe da ga pronadje, kazu da uspeva.
 
E,draga moja srna mene su te ruzicaste naocare i dovele do ovde. Skinuti ih i privici se na realnost je mnogo teze,nego ih pronaci...POzdrav
 

Back
Top