3 GODINE!!!

Imam potrebu da jednoj divnoj osobi kazem hvala,upravo na danasnji dan,jutro,datum kazem veliko HVALA sto postoji. Tacno prije tri godine ona je postala dio mene,dio mog zivota,proslosti,sadasnjosti i buducnosti. Mozete mi suditi,mozete se i nasmijati,mozete prokomentarisati sta hocete lijepo,ruzno kako god ja zelim da kazem to,mene ne zanima misljenje i ne pise ovo radi misljenja vas ili bilo koga,pise ovo zato sto osjecam i zelim da kazem,zato sto zelim jednoj predivnoj osobi da kazem HVALA. Osobi koja zasluzuje puno vise od toga,kojoj mozda nisam pruzao uvijek ono sto sam trebo,ali jedno znam da sam je uvijek volio i da nikada nije kod mene i u mom srcu imala manje znacenje ili da je srce prema njoj manje osjecalo ljubav. Svi mi grijesimo znam al' ne treba da ponavljamo greske,ja sam ih ponavljao,a ona je ipak pokazala da ima dovoljno ljubavi prema meni,razumjevanja,strpljenja i ako sa ljutnjom oprastala mi te greske,nije to fer prema njoj ali nikada nisam pravio greske iz inata ili zelje da je povrijedim,nanesem bol,zelim da joj se izvinem zbog toga svega,koliko znacilo to ovako ja osjecam ipak potrebu za tim,a znam da njoj male stvari puno znace i da ih vise cijeni (imam divnu skromnu djevojcicu :) ). I ako mi cesto kaze da sam dosadan,naporan,blesav ma ono standardno KAO :) ja znam da ona to voli i nikada ne prestajem da budem takav. Zelim da zna da je nikada ispustiti necu i da cu je cuvati ma kako bilo i sta bilo,takodje zelim da joj se opet zahvalim na velikoj podrsci u svemu,a i u kritici kada zujim bezz glave trazeci cilj. Ona me osluskuje bas onako kako treba,ona je ta harmonija,taj ton koji ublazava skripanje,neprijatne zvuke,one zvukove koji me cine umornim i nesrecnim. Kad bi sada pisao o njoj,o nama o svemu sto me cini ovakvim kakvim jesam,pozitivnim,snaznim,istrajnim trebalo bi vremena,al' sve to proizilazi iz njene pozitivne energije kojom me neprestajno puni i kojom me pokrece,dodirom,pogledom,usnama,svim sto cini nju. I opet me vratite tri godine u nazad,opet me vratite ja cu opet isto birati,opet cu nju izabrati,zgrabiti za ruku i odvesti da gradimo moj svijet,kao sto smo ga gradili i do sada i kao sto cemo ga graditi i dalje. Graditi nas mali kutak onaj skriveni od svih ostalih,sazidan od nasih dajni,poljubaca,dodira,osmjeha.
Zelim toj maloj djevojcici sa medenim ocima da kazem,kao i svima onim koji ovo procitaju da sam je VOLIO,DA JE VOLIM I DA CU JE VOLJETI...

Hvala starom gradu,hvala moru,HVALA NJOJ STO MI JE DOZVOLILA DA JE VOLIM <3
 
Vreme je za slavlje :

17774_sampanjac_f.jpg
 

Back
Top