VOLELA ME LUDO,ZABORAVILA TURBO

Dana 29. 07. 2007. posao sam sa drugovima na letovanje u Bugarskoj. Kako smo se priblizavali gradu, u kom smo odseli,zamisljao sam, zatvorenih ociju, kako cu provoditi dane. U mislima bile su devojke. Stigli smo, nisam usao u sobu a vec sam se upoznao, u hodniku, sa nekim devojkama. Nasa soba je bila broj 417 na cetvrtom spratu. Sa terase nam se pruzao pogled na livadu,sumu i hotel do naseg. Oko nas devojke iz poljske. Bile su lepe i zgodne. . Odmah sa moje terase pocese drugovi da pricaju sa njima. Tog popodneva sam se mnogo veselio i napio na terasi. Uzivao sam, tog dana bio sam sam na svetu. Profesorka je naredila da nas premeste na prvom spratu. Dosli smo u nove sobe. Odmah sam pogledao sa terase sta je oko nas jer smo na drugoj strani hotela. Upoznao sam Borijanu,soba do moje, iz Sofije. S njom u sobi bila je jedna devojka. Kroz prozor sam je na trenutak ugledao,nije bila nesto posebna bila je uvijena peskirom. Nakon nekog vremena zatrazim od nje upaljac i tako se i sa njom upoznam, nije me zavodila kao ostale devojke ali u njenim ocima sam video nesto. Izasao sam napolje i igrao odbojku. Dok sam bio ispod njene terase otpevao sam jednu pesmu I gledao u nju: ,,Ko te zorom budi kada mene nema za koga ti majka vencanicu sprema. . . "!Malo sam setao,gledao, pricao i pala je noc. Rekao sam drugu da cu biti u sobi dok oni idu u diskoteku. Seo sam na klupi ispred hotela ,izvadio cigaretu ali nisam imao upaljac. Nailazi Borijana, zatrazim od nje i pitam je:,,gde ste posle''? Rekla je:,,Idemo malo na plazu i pravicemo koktele, posle u diskoteku, ti"?
"veceras cu biti u sobi"!
"hoces sa nama na plazu"? Prisato sam i posao.
Pili smo koktele koje su pravile. sedeli smo na pesku koji je bio tako sitan kao kafa i malo je pirkio neki vetar. U tim trenucima dok sam pio gledao sam andjela koji sedi na metar od mene i daje mi da pijem. Bila je to Dijana. To je bila devojka od koje sam prvi put zatrazio upaljac. To je bila devojka koja mi se nije svidela na prvi pogled ali na drugi ona je osvojila polovinu mog srca jer drugom polovinom volim sestru. Njena kosa se talasala na vetru a njen pogled je sjajio na mesecini. Samo sam je gledao i pricao sa Borijanom. Posli smo u hotel. Iz hotela krenuli smo u diskoteku. Hodao sam pored nje I razmisljao kako da joj pridjem. Zagrlio sam je i poceo da pricam s njom. . Probio sam tremu,koju sam nosio u svojoj dusi pitao sam je da je poljubim. Rekla je "DA". Stao sam i poljubio je. Osecao sam se kao malo dete. Mislio sam da lizem sladoled od jagode, da se nalazim na Mont Everestu. Nikad do tad nije bilo tako uzbudljivo. Usne su nam se razdvojile i disao sam duboko, srce mi je lupalo a grudi su me bolele. Nisam se mnogo zadrzao u diskoteci jer sam zeleo da budemo sami,zajedno. Malo smo setali, sedeli na klupi u parku i vratili se u hotel. Bili smo u njenoj sobi. Usne nam se nisu razdvajale. Nisam znao ko je sta je, nisam ni cuo njenu zivotnu pricu nisam je ni pitao za godine a srce mi se steglo rekoh sebi:'' Zaljubio sam se". Malo sam joj pevao, pricao o sebi, o mojim drugovima iz sobe. . . Bio sam umoran i izasao. Njenu sobu sam napustio oko 03:15. Dok sam sedeo na terasi,izasla je da zapali cigaru,poljubili smo se koji put i otisla je da spava. Drugi dan smo setali, bili na terasi ljubio sam je kao nikad do tad, ljubila me kao ni jedna do tada. Pevao sam joj svaku pesmu koja mi je pala na pamet. U trenutku bio sam tuzan u grudima me nesto zabolelona pomisao sta cu da radim bez nje kada se vratim u srbiju a ona je igledala srecna I smejala se u mom zagrljaju. Neko vece opet samo otisli na plazu. Bilo nas je vise. bili su tu i neki njeni drugovi i jos nekoliko drugarica. U nekom trenutku pocela je da mi prica nesto, nisam je razumeo deset puta mi je to ponovila nisam je razumeo iznervirao se i razdrao se na nju . Svi su gledali u mene. Gledao sam je i cutala je,gledala me i posla.
Trcao sam za njom, za takvog andjela se traba boriti, povredio sam je. Molim sam je da bar stane,ni rec nije rekla do hotela. Usla je u sobu, gledao sam je i plakao. Zakljucala je vrata. usao sam u sobu. Moj titanik je potonuo Leonardo Di Kaprio se udavio. Ljubav u Primorsko je ostala na dnu crnog mora. Nije,nije ja to necu dozvoliti da se jedna ljubavna prica zavrsi sa suzama i mrznjom to nikako. Preskocim terasu i udjem joj u stan. Legnem pored nje. Pricao joj,nije me ni pogledala i dalje sam nesto mucao i rekao joj nisam jedini kao sto i ti nisi jedina. zalupim vrata. Otisao u diskoteku i nasao drugu devojku. Vise nisam gledao da li cu naci lepu zgodnu ili devojku koju sam sanjao dok smo putovali,samo sam mislio na nju i pio. Ostavila me je nemamo decu, nismo vencani pa da bude tesko zivot je pred nama. U mislima mi je bila dok sam ljubio malu, govorio sam sebi ako sam joj slomio srce ubicu se. . . posao sam s malom jer smo iz istog hotela. Usao sam u sobu oko 04:30. Ujutru kad sam ustao izasao na terasu pogledao Didi je bila na terasi. Pozvala me je da dodjem. Odbio sam! Usla je kod mene u sobu. Cobi ,moj drug,izasao je. Pitala me je da li je gotovo medju nama zbog mog ponasanja, pitao sam je sta je znacilo ono sinoc. Rekoh:''Di, ja sam sinoc mislio da je medju nama gotovo i nasao sam drugu devojku. Spustila je pogled. Molio sam Boga da joj nisam slomio srce. Ali sam je ubedjivao da nisam nista osecao prema toj devojci, da dok sam ljubio tu malu mislio sam na nju i da sam bio pijan. Nekako se smirila ali nije prebolela to. Bilo je tri sata popodne trebali smo da podjemo na plazu. neko je lupao na vrata rekoh joj da podjemo to me profesorka zove. Otvorila je vrata. Na ulazu je bila devojka iz diskoteke sa drugaricom. Didi se okrenula i pogledala me,srce mi se cepalo. Zatvorio sam im vrata i hteo da pricam sa njom, samo je odjurila za njima. Tu sam se oprostio od zivota. Otisao na plazu i video Didi sa drugaricama. Nisam imao hrabrosti da joj pridjem. Samo sam je gledao i u dusi plakao. Vratio se u sobu i cekao je. Cekao sam trenutak da je vidim samu, ali sve vreme je bila sa drugaricama. na terasi sam pustio muziku od Marka Bulata kralja narodne muzike, pio i veselio se. Bila je u sobi, nisam je mogao videti od zavesa. Uvece izasao sam na terasu i ona ulazi u hotel. Slusao sam dok je otkljucavala vrata i izasao u hodnik. Pogledali smo se. Pitao sam je da li mogu je uhvatim za ruku, dozvolila je. Poljubio sam joj ruku. Rekao sam joj ako zeli da budemo prijatelji da to i ostanemo. Upitala je:"samo prijatelji. . . "? cutao sam. usli smo u sobe. poceo sam da placem kao malo dete dok me je drug gledao. On je otisao napolje i ona je ostala sama takodje. Bila je na terasi. Popeo sam se na terasu i pricao sa njom. Pitala me je kako ona mala ljubi? Zeleo sam da promeni temu. Pricao sam joj da sam zaljubljen u nju i plakao da nisam mogao da disem od suza niti da kazem nesto. presao sam kod nje na terasu i usli smo u sobu. Video sam da zeka,kog sam joj kupio, jos uvek stoji pored jastuka. Zaglio ga i legao u njen krevet. nesto smo pricali poljubio je i izasao. Sutra ujutru smo se pomirili i bilo je divno. Isli smo na plazu, setali izasli u drugi grad bilo je jednom u mom zivotu na takvom mestu, sa takvim andjelom sada samo secanje. . . Padala je kisa izasao sam napolje po pljusku i pevao joj pod prozor. Opet ista prica, tuzan zbog rastanka otpevam joj:,,Ko te zorom budi kada mene nema za koga ti majka vencanicu sprema . . . Tugo moja obecana drugom srce si mi ispunila tugom. . . ''!!! A ona I dalje sa osmehom na licu. To vece prespavao sam u njenom krevetu sa njom docekao jutro. . . Placem dok ovo pisem. Slikala me je dok sam spavao, poslala mi je tu sliku preko e-mail poste iznenadila me je. . .
Volim je,pamtim je. . .
Dosao je dan kada smo trebali da se oprostimo ona se smejala u mom zagrljaju a moje oci su bile pune suza. Ulazila je u autobus i na srpskom mi rekla:,,Seki duso ja te volim. . . "! Sela je i gledala me kroz prozor, poslala mi poljubac i tu sam zaplakao pred mnogo ljudi i svim njenim drugovima i drugaricama. Autobus je polazio i tada sam je zadnji put video. Otisao u sobu pevao pesme o njoj i napio se. To je bila moja ljubav 2007 godine Bugarskoj u gradu Primorsko.
Sada posle 2 meseca, zovem I zovem ne zeli da se javi jer ima decka . Ja ovde mastam kako cu je videti u skorije vreme. Rekla je da zaboravim, nasa ljubav je nemoguca. Kako da zaboravim tako nesto kako da je prebolim. Nista. Sad ona ima decka sigurno je srecna s njim mene je zaboravila. Ostala je samo jedna pesma I secanje koje ne mogu izbrisati upaljac koji mi je poklonila sada spava na dnu Dunava. Moj Titanik je sada stvarno potonuo I Leonardo di Kaprio je mrtav.
Hvala za svaki poljubac,pogled,rec,osmeh, a prevrnucu celu Bugarsku da dodjem do tebe I kada te budem video reci cu ti u lice …da si jedna obicna devojka za svakog drugog da si za mene andjeo koji zemljom hoda koji je meni ostavio tetovazu na srcu . .
 

Back
Top