zelim da umrem na tvojim rukama

Otvorio sam prozor, u sobi mi nikad hladnije nije bilo. Sedim u majici kratkih rukava, ledim se, a majica poprimila tvoj miris, ne zelim je skinuti sa sebe.. Sklopim oci i pomirisem majicu , a dusa mi se rastopi, a hladan vetar probija telo.. zima mi nije. Pahuljo moja, neznija si mnogo i od pahulje, tako si topla a tako krhka , poput stakla.. Znas, cesto zazmurim i pogledam u buducnost i sem tebe i nikad sretnijeg mene, nista drugo i ne vidim.. Kako si samo lepo naslikala osmeh na moje lice, kako si mi samo lepo pricala onu noc..kako mi samo lepo uvek bude sa tobom. Ljubavi, nikad necu shvatiti sve ove hladne poglede i taj cuvani ponos preko kojeg ljudi ne prelaze, nikad necu shvatiti te neke granice u ljubavi, to neko uzajamno ogranicenje .. hladnocu.. Na svakom mogucem mestu na svetu, pred svakom mogucom osobom i u svakoj mogucoj situaciji ja bih te isto zagrlio, isto poljubio i isto uzivao uz tebe.. Sta to ljude sprecava da budu srecni uz voljenu osobu.. zasto im je taj neki ponos toliko bitan. Rado cu pogaziti sebe i svako svoje "ja" pored tebe, davno sam ugasio ponos kao cigaretu, sacuvao sam obraz. Pumpanje vlastitog ega i taj neki ponos mi nikad nece saputati u noci, nikad me nece grliti i nikad mi nece tepati kao ti.. uz ponos nikad necu biti sretan kao uz tebe, ponos me nece saslusati i tesiti kad mi bude najteze.. Ja ljude oko sebe ne shvatam.... mnoge..

Hvala ti sto si sisla sa neba samo zbog mene, hvala Bogu sto te pustio meni, znam da si mu bila najljepsi andjeo..




Hvala ti ljubavi sto si ono sto niko nije...

da mogu birati smrt, rado bih umro na tvojim rukama.





Volim te.
 
" I naprosto se tuga desi , i naprosto si tu gde jesi, i naprosto je trista cuda predrasuda sad izmedju nas ! Kad ljubav umre, jedan zali, kad ljubav umre jednom fali i nije lako ici sokakom... " u koji si zapao.
Dragi moj prijatelju, ko pre shvati manje pati. P.S. Nije ona za tebe,pozz
 
Poslednja izmena:
lose si razumela...nisam ja zapao nigde ni u kakav los sokak.
i ne slazem se sa tvojim komentarom.Kao sto se isto tako necu sloziti ni sa bilo kakvim drugim koji aludira na to da mi deli savete da li je ona za mene ili ne.ne poznajete mene a verujem ni nju.Tako da takve komentare mozete da zadrzite za sebe...
 
Poslednja izmena:
Hvala svima na komentarima i vremenu koje odvajate da moje tekstove procitate.Ovaj tekst je posvecen NJOJ...koja je vratila osmeh na moje lice,njoj koja je ponovo udahnula zivot na moje usne...i nikad me nece biti sram da to napisem ili javno kazem....voleo bih da se ugledate bar malo na mene..:)
 
lepo je...

a ovo je sustina,svaki covek na ovoj planeti bi trebao da procita i zamisli se nad :
"Pumpanje vlastitog ega i taj neki ponos mi nikad nece saputati u noci, nikad me nece grliti i nikad mi nece tepati kao ti.. uz ponos nikad necu biti sretan kao uz tebe, ponos me nece saslusati i tesiti kad mi bude najteze.. "
 

Back
Top