Ovo je Balkan 3 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Ovo je Balkan 3

Oceni ovaj blog
Dolaskom u veliki njemu nepoznati grad bio je zbunjen,bio je pun straha i neke neopisive trebe,kao kada jesnik izlazi prvi put pred narod da cita svoje stihove. Lutao je gradom dok je sitna kisa kvasila njegovu koznu jaknu i vec onako mokar,izmoren i praznog stomaka ugledao je jednu pekaru malu na kraju ulice,bila je oronula,ali se iz nje sirio predivan miris svijezih bureka. Onako stidljivo je usao i tihim glasom,podrtavajuci vjerovatno zbog one vec poznate nam trebe i straha zatrazio komad toplog bureka,ljubazna djevojka,sa ljubaznim osmjeho se nasmijesila i izrezala svijezi burek. Stao je sastrane i jeduci burek cuo je kako jedan stariji procelavi covjek,nizeg rasta spominje kako mora pod hitno naci nekog mladica za istovaranje dzakova i robe koja je bila potrebna za pekaru. Damir je najednom zastao i svojim ocima onako odlucno pogledao ka covjeku i ne progutavsi ni zalogaj koji je zagrizao glasno izgovorio „Ja,ja zelim gospodine da radim,dosao sam iz malene varosi tu u blizini,sada trazim posao i neku sobu u kojoj bi mogao eto samo da prespavam i odmorim se“. Nastao je muk,Damiru je izgledalo kao da je to citava vjecnost,strah ga je obuzimo i misli da je bio previse glasan,da nije odreagovao onako kako bi trebalo. Omalini gospodin se poslije kraceg ozbiljnog pogleda nasmjesio,prisao Damiru i prijatnim glasom rekao „da mladi momce naravno da moze,a bas imam i jednu sobu taman za tebe,tu iznad,mozes poci sa mnom da pogledas“.

Jedan manji nastavak Ovo je Balkan,uskoro jos

1dio: http://forum.krstarica.com/entry.php/37140-Pitam-vas-(pomozite-mi)
2dio: http://forum.krstarica.com/entry.php/37155-Ovo-je-Balkan

POZZ OD ARRY-a

PISITE;PISITE I SAMO PISITE...

Pošalji "Ovo je Balkan 3" na Facebook Pošalji "Ovo je Balkan 3" na Google Pošalji "Ovo je Balkan 3" na My Yahoo! Pošalji "Ovo je Balkan 3" na Live Pošalji "Ovo je Balkan 3" na MySpace Pošalji "Ovo je Balkan 3" na Twitter Pošalji "Ovo je Balkan 3" na Digg Pošalji "Ovo je Balkan 3" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

Samo.....prepravi rečenice da teku....kao voda.....ponavljaš reči ...reka se sapliće
    Izvini, ali prosto mi para uho dok čitam....mada čitam u sebi
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM

Samo.....prepravi rečenice da teku....kao voda.....ponavljaš reči ...reka se sapliće
    Izvini, ali prosto mi para uho dok čitam....mada čitam u sebi
    hehehe vazi,hvala... nesto sam brzo ovaj dio ispiso i izbacio,bicu pazljiviji u buduce sigurno ...HVALA JOS JEDNOM NA CITANJU----
  3. Soradze (avatar)
    BRAVO ARRY !!! Piši, piši, piši!!!!
  4. Arry (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    BRAVO ARRY !!! Piši, piši, piši!!!!
    hvala,hvala,hvala... A BICE;BICE JOOOOOOS