Deda i baba - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Deda i baba

Oceni ovaj blog
Deda koji ima oko osamdeset godina svaki dan dolazi u Dom za stara i iznemogla lica kako bi nahranio svoju ženu. Novinar koji je bio u poseti ovoj ustanovi bio je zadivljen kako ovaj starac hrani svoju ženu. Novinar ga je upitao za razlog njenog boravka u domu za stare osobe, a on mu je rekao da ona već duže vreme boluje od alzhajmerove bolesti (teški poremećaj zaboravljanja) i da ona nikoga ne poznaje. Novinar ga upita ponovo: “Pa dobro, a da li se ona nekad zabrine ako vi ne dođete na vreme, s obzirom da ste stari?“ Deda odgovori:“ Ne, ona čak ni mene ne poznaje više, ima već pet godina.“ Novinar iznenađeno upita: “Pa dobro, vi i dalje dolazite svaki dan da je hranite, a ona ne zna da ste joj vi muž. Ima ovde ko da se brine o njima, mislim na osoblje ustanove.“ Deda pruži svoju ruku, pomilova ga po kosi i reče: “Sinko, ona ne zna ko sam ja, ali ja znam ko je ona.“

Pošalji "Deda i baba" na Facebook Pošalji "Deda i baba" na Google Pošalji "Deda i baba" na My Yahoo! Pošalji "Deda i baba" na Live Pošalji "Deda i baba" na MySpace Pošalji "Deda i baba" na Twitter Pošalji "Deda i baba" na Digg Pošalji "Deda i baba" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Pa sad pitam se ko je od njih dvoje u prednosti
  2. Lebdeća (avatar)
    Kao "Notebook"..
    Baka je u prednosti, po mom nebitnom mišljenju..
  3. Frank Lampard (avatar)
    dobra pricica
  4. LJILJA MMM (avatar)
    “Sinko, ona ne zna ko sam ja, ali ja znam ko je ona.“

Tako jednostavno rečeno toliko toga.....ceo život...prelep.....
  5. Demijurg (avatar)
    Pogodio suštinu? :ok:
  6. LJILJA MMM (avatar)
    Da, pogodio si suštinu kao i kod onog zagrljaja.....suština je energija zagrljaja
  7. zxy (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Da, pogodio si suštinu kao i kod onog zagrljaja.....suština je energija zagrljaja
    Ko je pogodio suštinu? Naravno JA
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ko je pogodio suštinu? Naravno JA
    Budi Bog s nama