Slatko?

Evo i od mene za drustvo

HvazfiY.png
 
Poslednja izmena:
lunalu1;bt231992:
Imas pravo da mislis sto hoces,ali nikada,bas nikada ne sudi prebrzo,jer istina te moze iznenaditi...pozdrav:bye:

Nisam ja vidovita Zorka niti hocu da nagadjam. Ja sam samo konstatovao cinjenicu za koju svi blogeri znaju da nije fer otvoriti blog i ne odgovoriti ni na jednu poruku u njemu. Mozda je razlog i opravdan ali ovo sto stoji na kraju kao objasnjenje moglo je da bude i na pocetku.O kakvom iznenadjenju pricas,da nisi mozda neko koga ja poznajem,pa sta da je i tako, tvoj je problem ako se krijes iza nekog drugog imena a ne moj.
 
Poslednja izmena:
...Luna,-ne može to kako hoćeš
moraš ukazati
zašto tako
hoćeš
...ovdje je kao i svuda
u ljudskom Kolu
neko igra
a neko se smije igračima
da li to je ritual
ili veselost
da li je to volja za zabavom
ili magični ples...
...neko aplaudira
a neko se i sam sa sobom
ludira...

P.S.
...ne može se usljed Petra
i sv. Petra odreći...

...za otići
mora biti razlog
veoma veći...
 
SibirskiTigar;bt232011:
Nisam ja vidovita Zorka niti hocu da nagadjam. Ja sam samo konstatovao cinjenicu za koju svi blogeri znaju da nije fer otvoriti blog i ne odgovoriti ni na jednu poruku u njemu. Mozda je razlog i opravdan ali ovo sto stoji na kraju kao objasnjenje moglo je da bude i na pocetku.O kakvom iznenadjenju pricas,da nisi mozda neko koga ja poznajem,pa sta da je i tako, tvoj je problem ako se krijes iza nekog drugog imena a ne moj.


Tigre,necu ti nista rec,dovoljan si ti sebi sam,takv kakav jesi,netreba ti vise od tog...a moje razloge,znam ja i meni bliski
 

Back
Top