VULKANI...TSUNAMIJI....PO TRESI...SMAK SVIJETA...???

prijeti li nam ovakva katastrofa ili se je opet sve samo senzacionalistički natpis....a opet....nikad se ne zna....po meni postoje dvije opcije, ili su novinari došli do dobro čuvanih tajni, ili senzacionalistički najavljuju kao bezbroj puta do sada smak svijeta...ali što god i kako god bilo...ipak je za razmisliti s obzirom na jučerašnji snijeg u Južnoafričkoj Republici...klima se mijenja, silni tsunamiji, potresi....da li je ipak kroz dogledno vrijeme došao taj dan nestanka.....A SVEMU KUMUJE HOMO SAPIENS.....sve je to naših ruku djelo, igramo se svojim vlastitim životama, zbog nekih ili točnije rečeno nečijih bolesnih ambicija, pohlepe, materijalizma....silna ispitivanja atomskih bombi po kojekakvim skrivenim malim otočičima morala su ostaviti traga u podmorju, skriveno ali bez dokaza, svako malo osvane natpis da čovjek sad već nekakvom tajnom laserskom tehnilogijom može uzrokovati potrese, tsunamije....i jednom riječju, mijenjati klimatske uslove....za neke od tih stvari ima i dokaza da su još oko 1950 godine prošloga stolječa uspjeli izazvati kiše, i što ti ga ja znam što sve ne...a odtada je prošlo 6 desetlječa....dokle su sad stigli sa svojim bolesnim nastojanjima da glume bogove.....možda se link neće prikazati ovdje kao članak...pa kliknite na njega...

 
50jxpv.gif

....dokle su sad stigli sa svojim bolesnim nastojanjima da glume bogove....
 

Back
Top