Monolog..............

O Boze, toliko sam umoran da jedva pisem ovo pismo.
Koliko jos moram da patim na ovoj zemlji sam ? Koliko jos vremena treba da prodje dokle se nesmilujes I posaljes je meni?Osecam kako mi pulsira svaki nerv, svaki misic, svaka vena od bola, koji polako prerasta moju sposobnost da nosim svoje breme I dalje.. On se jedino moze meriti teretu koji oseca Atlas koji je po kazni dobio da nosi citavu planetu Zemlju na svojim plecima…… Ja nisam titan I nemam njihovu snagu I zivot beskonacan……….Osecam se poput starog ratnika,celog prekrivenog oziljcima zadobijenih tokom decenijske borbe, cuvenog po svojim podvizima, koji je pozvan da jos jednom stane pred lice ljutog neprijatelja, taj istroseni ratnik nema snage, niti vise onakvog zara sa kojim donosio pobede.Zasto da I dalje drzim plamen koji ona nece videti…….. Oh prokleti cemerno crni oblaci zasto ste se svili nad mojim izubijanim I slomljenim srcem? Da bi mi se rugali I likovali nad mojom sudbinom?..I u daljini se cuje smeh grmljavina I zumor prolaznika koji kao da su videli dvorsku ludu koja im izvodi trikove za njihovu zabavu………. Kao da se sve urotilo protiv mene……… Kao I da je On oguglao na moje vapaje………. Toliko mraka je u meni I oko mene,da sam vec zaboravio kako je lep osecaj kada te pomiluje zrak sunca, da pocinjem da mislim da je sunce caroban mit Ili daleka uspomena.Zato te molim da mi posaljes Nju ,da me izbavi od mraka…………
Sasvim sam sam……….
 
Nisi sam, seceru, imas nas! :)
Većina devojaka ovde ne zna šta hoće ,ali zna kako bi mladić trebalo da im to pokaže.Većina mladića ovde zna šta hoće, ali ne zna kako da to pokaže. Sve je relativno.

Opusti se, zastani, udahni, otvori vrata i pusti magiju neka udje sama.

pozzic
 
Khm.Nie Apolo,nego Atlas...........................mozda bi trebalo da NJU sam potrazis,a ne da se oslanjas na nekog drugog...probaj metodu poqsaja i pogreshaka-probaj sa mnogima,jedna mora biti ona prava;-)...
 

Back
Top