Pretekoh i ovaj put

Pretekoh i ovaj put

Dragi prijatelji, posle dužeg odsustva ponovo sa vama.
Od zadnjeg pisanja sam imao operaciju. Vrlo tešku i rizičnu.
Naime, pre 8 godina bili ni se začepili krvni sudovi u desnoj nozi, i tada mi je uradjen bajpas glavne srčane aorte. I onda odjednom, izdade me i leva noga, koja se računala u zdravu. Jednostavno mi se oduzela i ni makac. Hitno u bolnicu, ono začepljenje 90%.
Sada su mi remontovali i levu, tj, i tu ugradili bajpas.
Samo na ovaj način želim da se zahvalim ekipama koje su to uradile.
U oba zahvata su učestvovali:
Prof.dr. Božina Radević, BG, dr. Davor Musić, KBC CG, dr. Goran Batrićević, KBC PG, dr. Marinko Paunovič, mlad ali odličan ...
Posebnu zahvalnost dr. Cmiljaniću, KBC PG, koji me je sada operisao.
Ne samo kao doktoru, već i kao čoveku koji je sve svoje pacijente obilazuo svaki dan i u vreme prvomajskih praznika, i on lično ih previjao.
Ne dozvolite sebi da budete glupi kao ja pa da zbog nemara, pušenja, mnogo kafa, i fizičke neaktivnosti dodjete u situaciju da vam doktori bukvalno spasavaju život.
Odsada, niks pušenje, samo par kafa, i šetanje.
Jer sledeći put verovatno nebi mogli da me zakrpe.
 
Dobro nam došao,Draganče..
Ovo je lepa vest danas. : D

I pošto znaš šta ti je zdravstveno činiti sada ("niks cigarete,par kafa i samo šetnja"), samo napred na takvom putu !:super:

I bez straha...nema smrti bez sudnjeg dana.:lol:
Svima već zapisano u genetskom kodu dokle možemo da trajemo.
(a trajemo i "posle",zar ne?;)...mislim,tamo u onoj drugoj,paralelnoj dimenziji,za koju zaista verujem da postoji.:D)

Još jednom,lepo je "videti te",dečkonjo....:heart:
 
Hvala na lepim rečima.
I apsolutno ste u pravu.
Oduševljen sam što ima ljudi koji misle isto.
Vama Veeeliki pozdrav.

A razmišljao sam da otvorim temu "Život posle smrti" jer sam jednom posle saobraćajke (bio pešak) doživeo kliničku smrt.
Draga moja prijateljice, neplaši se smrti, jer ono što se zove duša nemože nestati.
Može samo promeniti oblik.
Nisam dovoljno hrabar da probam, neki kažu da pravi, dobri hipnotizeri, mogu da "izvuku" iz vas šta ste bili u prošlom životu.
Vama veeeeeeliki pozdrav
 

Back
Top