Tanja Bošković

Za glumce je, kažu, gluma - posvećenost i život, ali ovde ima previše teatralnosti.
Baška ne volim kada neko, u studiju, pred milionskim auditorijumom, nosi cvikere za sunce. Tada se zapitam: zašto, šta tu ima za skrivanje?
Možda je gospođa Bošković u pravu za sve što je rekla, ali lekcije o životu za nas, "obične", ipak ne spadaju u performans.
 
Kakve bre cvikere, teatralnost, trte - mrte....glumci su valjda moroni (po tvojoj priči) pa nemaju pravo na mišljenje

Što skrećeš priču sa srži problema???

Imam utisak da te nešto "dotaklo" u celoj Tanjinoj priči!!!!

Ja bih ovo komentarisao sa: "BRAVO TANJA"
 
Poslednja izmena:
A gde sam ja rekla da "glumci nemaju pravo na mišljenje"?
Srž problema valjda SVI znamo, ali ga kažemo na različite načine.
Eto, meni se ne sviđa kada se javna ličnost obraća publici i pritom nosi naočare za sunce. Volim, brate, da gledam ljude u oči.
Valjda i ja imam pravo na sopstveno mišljenje. Ili ti misliš da nemam?
 
Mesto da komentarišeš šta je žena rekla, ti komentarišeš njen lik i stajling,
a da je znala šta ti ne voliš, možda bi i "sazula" naočare!

vidi se šta ti je cilj komentara, ne vadi se...

na kraju krajeva, to je tvoje lično mišljenje, a sadržaj mu je primeren za uz kaficu, sa drugaricom....
 
Pa prvo je TI trebalo da komentarišeš šta misliš o onome šta je žena rekla. :lol:To i jeste svrha bloga.

Rekla je ono što svi znamo. Nemam primedbe na njeno mišljenje. Štaviše, slažem se. Ali imam primedbe na njen odnos prema publici. Još uvek važi pravilo da je ne-gledanje u oči sagovornika izraz nepoštovanja. A sad odoh na kaficu. Ende. ;)
 

Back
Top