Muškarci su jednostavni

MI MUŠKARCI SMO JEDNOSTAVNI

Najzad sve stoji crno na belo; dani, kojima su žene govorile da nas ne razumeju, su odbrojani. Ovime dobijate jedno moćno oružje koje ćete dati vašim ženama u ruke i koje će pomoći da vas vaše žene konačno počnu razumevati!


MANIFEST MUŠKARACA (jednom zauvek!)

Gospodjama, gospodjicama, damama, suprugama, devojkama, verenicama i svim drugim ženama:
01.Ako mislis da si predebela, tada verojatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne
želim da odgovorim na to pitanje.
02. Kada želiš nesto, dovoljno je da to i zatražiš. Da objasnimo jednu stvar: Mi
smo JEDNOSTAVNI! Mi ne razumemo
nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkciošu kod nas!
Čak ni ona suptilna i indirektna pitanja,
koja bi svakoj ženi trebalo da budu jasna!
03. Kada postaviš neko pitanje, na koje u suštini i ne očekujes odgovor, nemoj da
se čudiš kada dodje odgovor koji nisi htela da čuješ!
04. Mi smo JEDNOSTAVNI! Kada te zamolim da mi dodaš hleb, mislim baš to -
da mi dodaš hleb! Time ti ne predbacujem što hleb nije na stolu.Kod nas nema
nekih skrivenih poruka niti predbacivanja. Mi smo stvarno JEDNOSTAVNI!
05. Mi smo JEDNOSTAVNI! Nema nikakvog smisla da me pitaš na šta upravo
mislim! 96,5 posto vremena muškarci misle na sex! Ne, mi nismo opsednuti,
to je jednostavno jedna stvar, koja nam pričinjava najveću radost!
06. Mi smo JEDNOSTAVNI! Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije nista
strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na šta
mislim, ako nisi spremna da razgovaraš o politici, ekonomiji, filozofiji, fudbalu,
alkoholu, sisama, guzicama ili autima.
07. Petak/subota/nedelja = puno zderati = prijatelji = fudbal na televiziji = pivo = loši maniri. To ti je kao puni mesec ili
plima i oseka - jednostavno neizbežno!
08. Kupovina mi ne pričinjava nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neće!
09. Kad idemo negde napolje, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!
10. Imaš dovoljno odeće i obuće. Plač je ucena! Da sam sebe dovedem do
financijske propasti nije nikakav dokaz moje ljubavi prema tebi!
11. Većina muskaraca ima 3 para cipela. Ponavljam: mi smo JEDNOSTAVNI!
Ne znam odakle ti ideja da ja mogu da znam koji ti od tvojih 30 pari cipela
najbolje stoji.
12. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!
13. Kada imaš problem, zamoli me samo da ti pomognem da ga rešiš. Ne očekuj
isto sažaljenje koje inače dobijaš od svojih prijateljica.
14. Glavobolja koja traje 8 nedelja nije glavobolja! Idi kod doktora!
15. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te
uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!
16. Svi muškarci vide samo 16 boja! Trula višnja je voće, a ne boja!
17. Mi volimo pivo kao što vi volite ručne torbice. Vi nas ne razumete; ne
razumemo ni mi vas!
18. Kada te pitam šta ti je, a ti kazeš da nije ništa, verovaću ti i ponašati se kao
da ništa nije bilo!
19. Nemoj da me pitaš da li mi se svidas! Kada ne bi bilo tako, ja ne bih više bio tu
gde jesam!
20. I na kraju osnovno pravilo: U slučaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o
čemu god se radilo, uzmi uvek ono najjeftinije ili najjednostavnije!!!

MI SMO STVARNO JEDNOSTAVNI!!!
Ovaj manifest mora da pročita što je god moguće više žena, da najzad i jednom zauvek uspeju da razumeju muškarce!
Treba da ga pročita i što je god moguće više muškaraca, da znaju da nisu sami u svojoj borbi!
 
vječita borba....spolova...:)....ne razumijemo se....a opet....ne možemo bez vas...a vi još više ne možete bez nas....živcira me muški rod...jako...gubim kompase ponekada...a ponekada....valjda mjesečeve mijene....uspijevam sve razumjeti ....i često se sjetim knjige....i preporučam je svima...i Vama i Nama.....Muškarci su s Marsa, žene sa Venere.....nije da mi je pomogla....ipak sam ja genetski uvjetovana plavuša...:)
 
...Ljepotice,
-mislim da je Autor u mnogo stavki pogodio strogi centar ali suve istine nikad ne odgovarju jer ,- suve su i hrapave...
...o glavobolji ili o svidjanju je aximatski pogodjeno...pogodjeno je i dosta ostalog ali nije ambalažirano jer Žena je takvo Biće koje voli i da sekaže a i da se lijepo upakuje i nadje upravo njena boja papira i mašnice...to je i meni postalo jasno jer ja sam mislio ako sam s nekom meni dragom i koja me ispunja dovoljno je da sam s njom i sve oko toga ali istina je da se i reći ,-mora...jednostavnost nikad ne prija...mora se i sjenkom ili bar svilenim paravanom prekriti da bi se istraživalo...

Izvinjavam se i Tebi Ljepotice a i Autoru jer tako misli Faraonn ovog ranog jutra...
 

Back
Top