50 stvari koje će ga izludeti

Svakodnevne radnje i maleni rituali, koje izvodite ni ne misleci da ih neko primećuje, vašem partneru mogu da izgledaju neverovatno seksi i uzbudljivo
50 STVARI KOJE ĆE GA IZLUDETI I UZBUDITI
1. Moja je bivša devojka svirala u bendu. S obzirom na to da je vrlo seksi, uvek je bila okružena pažnjom ne samo obožavatelja nego i svih drugih mladića. Meni to nikad nije smetalo, naprotiv, mislio sam da je to strašno uzbudljivo to što će nakon nastupa kući otiši baš samnom.
2. Uzbudjuje me pogled na drugu ženu koja vozi džip ili neki sličan teži i čvršći automobil.
3. Uvek se uzbudim kad ugledam ženu kojoj se ispod košulje ili majice naziru bradavice.
4. Letnje haljine! Nema ničeg uzbudljivijeg od golih ženskih ledja u providnoj letnjoj haljini. Volim i kad kroz tkaninu prodire sunce pa se naziru ženske obline.
5. Obožavam da gledam svoju ženu dok brija noge. Stvarno me uzbudjuje kad, polako i senzualno dodiruje svoju kožu. Mozda mi je ta scena uzbudljiva jednostavno zato što je ona pritom najčešće gola.
6. Ne znam zašto, ali me uzbudjuje pege na ledjima.
7. Jednom sam, na godišnjem odmoru imao avanturu sa ženom koja se nije brijala ispod pazuha. To je bilo strahovito uzbudljivo, posebno zato je bila brijana »dole« Ni pre ni kasnije nisam više naleteo na takvu kombinaciju, ali da mi se to opet dogodi, požuda bi mi bila ista.
8. Uzbudjuje me miris dečijeg pudera, a ni ukus mu nije loš. Verovatno mi je to uzbudljivo zato što podseća na svežinu, na ženu – devojčicu.
9. Kad preplanula žena ima bele pruge po sebi, tragove od kupaćeg kostima, to me uzbudjuje.
10. Volim kako žene izgledaju kad izlaze iz vode. To može biti bazen, more jezero, reka, ili čak tuš ili kad pada kiša. Tada mi je svejedno da li je gola, u kupaćem kostimu ili potpuno obučena. Svaki put se uzbudim.
11. Svidjaju mi se flanelske pidžame. Neko ih možda smatra neženstvenim, ali meni su baš seksi, jer uvek mislim o tome šta je ispod njih
12. Mislim da nisam sam u seksualnoj maštariji o pravoj plavuši. Kad to kažem, mislim na plave uvojke, »dole«. Zašto? Nemam pojma. Možda zato što je prava retkost, ili zato što smo mi muškarci svinje.
13. Snažne ruke, snažan karakter.
14. Nista nije seksipilnije od samouverene žene.
15. Svidjaju mi se žene s kratkom kosom. Najbolji seks sam doziveo sa jednom vrlo kratko ošišanom, sitnom i mišićavom, a ipak tako ženstvenom ženom. A tek njena mašta. Mesecima nisam mogao da nosim kratke pantalone jer sam do krvi izgulio kolena.
16. Aktivna zžna! To je ona koja se, lagano oznojana, tek vratila sa trčanja...
17. Uvek osetim uzbudjenje gledajuci ženu koja igra bilijar, posebno ako je u tome dobra, pa čak i pobedjuje.
18. Podivljam kad vidim staromodne, male biserne mindjuše na njenim ušima. To me podseća na Grejs Keli i užasno me uzbudjuje.
19. Žene kojima se svidjaju veliki psi. Mozda zato što sebe dozivljavam kao neku veliku i nesretnu životinju. Maljav sam, veliki, nespretan, i često ne znam čta bih sa samim sobom.
20. Meni svaka žena na skijama deluje neopisivo seksi.
21. Svidja mi se što moja devojka ima razmaknute prednje zube. Budući da je sve drugo na njoj savršeno, ta mi se sitna mana čini jos privlačnijom. Razmaknuti zubići mi se svidjaju i na drugim devojkama.
22. Uzbudjuje me kada je žena kompletna, na poslu ili u sportu, na primer na teniskom terenu. To obećava i strastvenost u krevetu.
23. Odbijaju me devojke koje se depiliraju oko vagine, ali uredno počesljane i podšisane stidne dlačice dovode me do ludila.
24. Svidjaju mi se bilderke. Zanimljiva je pomisao da je žena snaznija od mene i da me, uprkos svojoj ženstvenosti i nežnosti, može i fizički »pokoriti«. Znam da je tako nešto prilično neverovatno, ali me ta ideja stvarno uzbudjuje.
25. Zanima me pomisao na to da vodim ljubav s jednom ženom koja se menja menjajuci šest perika. Verovatno je to neiskrena monogamija.
26. Ono sto mene najviše uzbudjuje je kliše, ali me stvarno pali. Mislim na interesantni donji veš: čipkane grudnjake i gaćice, haltere, podvezice, ... a žena je posebno seksi ako ga nosi, ispod do grla zakopšane haljine.
27. Izludjuju me čarape, providne, s halterima, a gubim glavu ako ih žena nosi u kombinaciji sa belim »top« grudnjakom bez gaćica.
28. Odvezane patike. Žena je još seksipilnija ako ih nosi u kombinaciji sa belim topom, bez grudnjaka.
29. Obozavam sa zene skidati sveže opranu odeću koja miriše na ispeglano i koja miriše na deterdžent.
30. Najuzbudljiva linija je izmedju ženskog pazuha i grudi, čak i ako je samo nacrtana na papiru. Ona je oličenje ženstvenosti. Na muškom telu ništa ne podseća na tu liniju.
31. Moja mi je supruga bila najuzbudljivija u petom mesecu trudnoće. Inače je vitka, možda čak i na granici mršavosti, pa mi je sa zaobljenim stomačicem i punim grudima bila jako seksi.
32. Za mene je najseksipilniji prozor – žena koja se presvlači u kupaći kostim. Čak i kad se na plaži presvlači iz mokrog u suvi kostim, to mi se čini vrlo intimnim i uzbudljivim.
33. Pocepana čarapa. Pustam masti na volju zamišljajuci kako je pocepana i na pamet mi padaju najneverovatnija objašnjenja.
34. Uzbudjuje me kada mi se učini da žena ne nosi gaćice. Pogled na ženu koja, obučena u pripijenu odeću za gimnastičare, kao biciklističke pantalone, vežba u teretani, navodi me na pomisao da ne nosi donji veš. Gotovo sam siguran da jedna žena koja redovno vežba u mojoj teretani nikad ne nosi gaćice. Proveo sam sate razmišljajuci nosi li ih ili ne.
35. Ako žena ima dobre, mišićave noge, jasno mi je da je i ostatak tela, verovatno podjednako uzbudljiv.
36. Svidjaju mi se žene u džinsu koje ne nose košulju nego samo grudnjak.
37. Možda ce zvučati čudno, ali mene uzbudjuje prstenje na nožnim prstima ili lančić oko skočnog zgloba.
38. Žena koja zna masirati. Jednom sam bio sa jednom terapeutkinjom. Nezaboravno iskustvo!
39. Uzbudjuju me malje na nogama, ali samo ako je žena prirodna plavuša pa su malje nežne i svetle.
40. Uvek se uzbudim kad vidim prošaranu kosu sedim pramenovima na mladoj ženi. To izgleda veoma profinjeno, znak je zrelosti i bogatog iskustva. A što je proseda žena mladjeg izgleda, to me više pali.
41. Žena u kratkim pantalonama, debelim čarapama i vozi bicikl. Ako na sebi ima i majicu bez rukava ispod koje ne nosi grudnjak...Mmmmm!
42. Opija me miris mokre kose, kad se žena tek istušira. To je tako intimno i uzbudljivo.
43. Bele pamučne gaćice. Deluju tako neduzno, i možda baš zbog toga, jako izazovno.
44. Očaravaju me devojke koje dobro plešu. Mislim da devojke koje se u diskotekama dobro uvijaju neverovatno dobre i u krevetu.
45. Svidjaju mi se malo ispupčeni stomačići.
46. Uzbudjuje me kad devojke lizu sladoled. Kad sam bio mladji, znao sam satima sedeti u poslasticarnici i gledati ih kako pri tom strasno uzivaju.
47. Uzbudim se kad vidim ženu za volanom, posebno ako vozi ferari.
48. Uzbudjuju me žene koje znaju uzivati u hrani. Nema senzualnijeg prizora, bez obzira na to jedu li kobasice, jastoga ili školjke.
49. Požudu u meni budi žena koja jaše konja. To je neodoljivo.
50. Uvek se uzbudim kad moja devojka nosi radne pantalone, koje su joj prevelike.
 

Back
Top