PLAŠI ME OVAJ TORNADO

Snimljen džinovski solarni tornado
M. Milikšić | 19. 02. 2012. - 19:39h

6ih8qd.gif


Zastrašujući tornado koji se uvija preko površine Sunca, čudo solarnog sistema koje je možda veličine Zemlje, nedavno je snimio satelit Opservatorija solarne dinamike (Solar Dynamics Observatory - SDO) američke svemirske agencije NASA.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/307900/Snimljen-dzinovski-solarni-tornado
 
..izgleda nismo se razumeli...mene plaše ovozemaljske združene oluje ...šataću snjima ?... oni kopiraju ove nebeske ..evo šta kaže nauka za ovaj tornado : "Oluja je formirana suprotstavljenim magnetnim silama, koje vuku nabijene magnetne čestice na Suncu napred i nazad, stvarajući uvijajuću masu plazme koja prati linije magnetnog polja" ... to ti dođe ovako u životu ... sjedne strane imaš poziciju i kontravezne biznismene ( čitaj : politički kriminalci i ratni profiteri ) a sa druge strane imaš suprostavljeni pol opzicionog bloka , u istom sastavu kao pozicioni ; samo se njima suprostavlja preko nas ... dakle , sve njihovo ide preko nas ... mi smo ta uvijajuća masa , koja trpi sva njihova naprezanja ..a oni se svojski naprežu što više da steknu ... zamislite kad neki od njih izraženo u zlatu vrede par tona ... e , to je stvarno veliko naprezanje ... a moš misliti kad onaj što nosi poziciju , nosi i svoje naprezanje koje je brat bratu izraženo desetinama tona .. dakle , oni se stvarno naprežu - mislim ti suprostavljeni polovi preko nas ; mase ... otuda za stanovništvo onaj reče : ma toje sve amotfna masa koja je sklona muljanju ... masa trpi .. dokle ?... niko nezna . svi trpe ... i tuje kvaka : ja brate nemogu , ima ta puknem pa nek ide masa u kontejner ... a ono i ti kontejneri kakvi su brate?...baš nikakvi !...kad god pukne masa , samo joj noge vire iz kontejnera...pa nije lepo , sva im krv silazi u glavu ... posle ko zombijevci idu gradom..stvarno su nam kontejneri nikakvi...

..eto toga se plašim ; mislim da ovi ne pojačaju ovih dana u ovo nevreme svoje aktivnosti kao sunce, pa nas smlave ko šaš ...a mogu ... nije tu do nas .. izgleda da niko nemože da ih spreči ; ostaje pitanje hoće li ??? ... pričaće ko preživi ! ...a meni se bre sestre i btaćo ne kontejneriše .. aman , imam vrtoglavicu kad mi krv siđe u glavu ...
 
pely;bt196193:
Šta je tu je.
Ne vredi plakati, sekirati se.
Pomirimo se, oprostimo i živimo do dolaska tornada bar sa osmehom...

fingers-friends-hug-smiles-Favim.com-119189.jpg
Tornado je prosao. Ustvari pomalo duva sve vreme.
Tornado ne moze da obrise srednjeg, njega drugi svojim telima stite.
Svojim prirodnim polozajem.
Kada oni padnu, ostace samo srednji.
Zamislite sliku :(
 

Back
Top