.. zdravo ..

.. ima raznih bogova .. jer su to bogovi raznih .. i .. možda .. još jedan ..

.. samo crkva ima dva .. .. isusa .. boga ljubavi .. i .. jehovu .. boga pravde ..
.. toliko su različiti da je čudo kako ljudi to ne uviđaju ..
.. ovi popovi tumače ljubav .. prema svima .. posebno prema kurvinim sinovima .. jer je prema dobrima lako biti dobar .. .. i ovaj je svijet njihovo djelo .. .. mislim da bi isus izvršio samoubojstvo kad bi znao kako su ga popine iskoristile .. .. ali treba i popove shvatiti .. upravo na tome žive ..

.. novodobaše se podcjenjuje .. oni imaju razne .. bogove ..
.. oni vole sve .. energije .. planete .. leteće tanjure .. bioenergije .. i podzemne vode .. i razne dimenzije ..
.. mislim da ipak nisu izgledali sasvim bezopasni .. a neutralizirani su tako da im se .. dodalo .. još .. tih bogova ..
.. ali sada .. kada su stvarno puni .. bogova .. kao šipak koštica .. sada je moguće .. jovo na novo ..
.. recimo ..
.. u medicini su moguća razna .. neuzročna .. ozdravljenja .. a reklame televizija pune tableta .. .. pa .. bi li se o tome moglo raspraviti ..

.. i nauka ima bogoorjentirane ..
.. mislim da su danas .. pravi znanstvenici .. nekakvi vjernici ..
.. pitanje je ključno .. je li ovaj svijet materjalan ili nije .. i pravi naučnici vjeruju da nije ..
.. dva velika .. predmoderna .. bili su sa te granice .. tesla i ajnštajn ..
.. tesla je izgledao kao .. preko granice .. i kao da odande može izvući svašta .. on je stvarao .. izmjeničnu struju je on stvorio .. prije nije postojala .. ali .. on je osjećao .. svašta .. dovoljno da bi izgledao čudan i lud ..
.. ajnštajn je bio blizu granice .. i preko je osjećao .. tajanstvo .. shvatio je da je masa i energija isto .. ali se dalje nije usuđivao .. u biti .. on je materjalista .. vjerujem ..

.. dakle .. od sada .. najbolje što bude nauka dala .. težit će bogu ..
 

Back
Top