Molba

Uvaženom rukovodstvu FORUMA POEZIJE

Molim uvaženo rukovodstvo Foruma poezije da me razreši zvanja OBEĆAVA:Pošto nisam član nijednog lobija...molim da me oslobodi tog zvanja.Svestan da neću nikada ispuniti kriterijume kako bi preskočio taj stepenik samo da bih se popeo na vrh...u krem ovog Foruma...molim da me oslobodite istog...jer me strašno destimuliše...Ponekad i sad osetim potrebu da napišem nešto ovde...ali čim otvorim blog i ugledam OBEĆAVA...volja me napušta momentalno

unapred zahvalan Milan Višnjić-miwka
 
Posle ovoliko ispisanih blogova,komentara na nase tekstove i hiljade ljudi koji su ih posetili ti 'obecavas' a ja sam 'zainteresovan clan'...ovde se postaje nesto vise ako si u igricama,na seksu ili politici..blogove niko ne tretira ni za pet para..blogovi se tretiraju kao i zamena slicica zivotinjskog carstva pa su zato i strpani u istu grupu...nas dva smo obicni smrtnici pa nije ni cudo sto niko sa uvazavanjem nece pogledati tvoj blog,mislim na administraciju ali je cudno da moderatorma sa bloga to ne zasmeta jer i oni pisu blogove
 
SibirskiTigar;bt185982:
Posle ovoliko ispisanih blogova,komentara na nase tekstove i hiljade ljudi koji su ih posetili ti 'obecavas' a ja sam 'zainteresovan clan'...ovde se postaje nesto vise ako si u igricama,na seksu ili politici..blogove niko ne tretira ni za pet para..blogovi se tretiraju kao i zamena slicica zivotinjskog carstva pa su zato i strpani u istu grupu...nas dva smo obicni smrtnici pa nije ni cudo sto niko sa uvazavanjem nece pogledati tvoj blog,mislim na administraciju ali je cudno da moderatorma sa bloga to ne zasmeta jer i oni pisu blogove

Meni uopšte nije jasan ovakav stav.
Ko voli i ceni blogove, on će i doći da ih pregleda, iščita, prokomentariše. Mi blogeri smo poseban soj, kreativni, priča za sebe.
Šta je sad potrebna, dodela medalja? Ne shvatam.

Kreacija se čini zarad kreacije, a ne radi skupljanja bodova po forumu :).
To je moj lični stav.
 
Status "buduća legenda", "početnik", "obećava", "zainteresovan član" itd su samo šaljivi nazivi koji se menjaju u zavisnosti od broja postova korisnika na raznim forumskim temama. Dakle, ko više piše po forumu iz svojih razloga, našao je ljude sa sličnim interesovanjima, zanima ga neki pdf ili tema, ima i veće "zvanje". Obojica ste pisali na raznim temama i otuda vaši statusi isključivo spram broja vaših postova.
Napominjem, da blog nema ama baš nikakve veze sa pisanjem na forumskim temama pa samim tim ni sa ovim šaljivim zvanjima.
Dakle, neko ko nikada nije pisao ni na jednoj temi a pritom je objavio 100 blogova i dalje je "početnik" što nikako ne znači da njegovo pisanje niko ne ceni. Cene ih svi oni ljudi koji su pročitali a to se vidi iz broja čitanja....neki od njih ostave i komentar.
Zato, idemo dalje sa pisanjem.....blogeri :)

PS Zaboravih.....čim se neko registruje na Krstaricu dobija zvanje "početnik"
 
Poslednja izmena:
miwka;bt186010:
Da li Vi stvarno verujete da je meni stalo do bodova..ili počasnih zvanja na ovom Forumu.:dontunderstand:



Ja ne vjerujem:) Ono u šta ja vjerujem kad si ti u pitanju je da si ti čovjek, sa velikim početnim slovom i još nešto....sjajan pjesnik...:ok:
 
Atropa Belladona;bt185993:
Meni uopšte nije jasan ovakav stav.
Ko voli i ceni blogove, on će i doći da ih pregleda, iščita, prokomentariše. Mi blogeri smo poseban soj, kreativni, priča za sebe.
Šta je sad potrebna, dodela medalja? Ne shvatam.

Kreacija se čini zarad kreacije, a ne radi skupljanja bodova po forumu :).
To je moj lični stav.


Uz dužno poštovanje nisam ni očekivao da Vam bude jasno...ali tamo gde nema ni K od kriterijuma..ili su oni povlastica..odredjenih grupacija od kvaliteta napisanog nema ništa

p.s.ni do sad nisam bio sklon ispadima niti mi nedostaje pažnja publike..Bez želje da remetim kolotečinu..sve najbolje u životu i daljem radu želi Vam..Miwka
 
RiadaT.;bt186012:
Ja ne vjerujem:) Ono u šta ja vjerujem kad si ti u pitanju je da si ti čovjek, sa velikim početnim slovom i još nešto....sjajan pjesnik...:ok:

Hvala,draga Riada...namera mi je bila da skrenem pažnju..na kvalitet objavljenih tekstova...Da se potrudimo da svi zajedno učeći od velikana pesnika i prozaista podignemo nivo kvaliteta onoga što radimo...ipak ovo čita veliki broj ljudi...
 
Žao mi je zbog ovog nesporazuma.
Nadovezala sam se na komentar AB, a ne na vaš tekst. (Mislim da ni njen komentar nema veze sa vama)
Ubeđena sam da i vi imate isti stav kao nas dve.
"Kreacija se čini zarad kreacije, a ne radi skupljanja bodova po forumu."
U suprotnom, loše procenjujem ljude.
 
miwka;bt186019:
Hvala,draga Riada...namera mi je bila da skrenem pažnju..na kvalitet objavljenih tekstova...Da se potrudimo da svi zajedno učeći od velikana pesnika i prozaista podignemo nivo kvaliteta onoga što radimo...ipak ovo čita veliki broj ljudi...
Nešto sam zastao s pisanjem u blugu,ali popraviću ja to(ili pokvariti-ko kako to vidi)ALI...Valja mi reči da sam i ja osetio sporadične ujede sujete po rednjem
korteksu iako priče i ostalo sam ovde bez neke namere iskuckavao samo se
zabavljajući i ,kao,poklanjajući trivijalnosti...
Bilo mi da napišem pričicu ovde-čisto malo da zašarenim blog,ali pomalo i da skrenem pažnju na zdrav život nas ribolovaca...Kao neki mogući primer...

A od adm.sam tražio da mi skine reputaciju-navraga će mi (dobro za kratke poruke) i rečeno mi da je komplikovano i da se ne može petljati po tome tako lako...Truba...Al baš me briga,a i tebe treba da bude baš briga-ko kaže da im je sve ovde pametno i dobro uređeno...Daleko bilo...:bye:
 
а ја сам "активан члан"
нити сам члан, још мање активан... нисам ни знала да се то негде бележи...
мени је у последње време интересантније да читам постове на блогу, делују много инспиративније... форум је, бар по мени, изгубио драж...
ако се могу скинути те ознаке, било би супер, ако не, напомињем још једном да ја нисам никакав члан... додуше, можда мало радиоактиван ;)
 
Ja sam "početnik" što se mene tiče mogu da me nazivaju kako hoće Ja sam opet Ja!
Lično mislim (bar koliko sam pratio do sad) da svi (velika većina) na ovom blogu u krajnjoj istanci predstavljaju dobronamerne ljude koji se izražavaju svako na neki svoj način. Što se tiče "kvaliteta napisanih tekstova" mislim da je to ovde nemoguće odnosno nemoguće je zadovoljiti neke knjževne kriterijume bez obzira što se sporadično pojavi po neki tekst vredan pažnje. Svi mi ovde jedno drugo ohrabrujemo, podučavamo, patimo, šalimo,nekad i ljutimo izražavamo najdublje emocije , neke svoje skrivene neostavrene snove itd. i sve to u ovom virtuelnom svetu ( i mnogo je lepoši nego realni) gde se možemo u svakom trenutku skloniti i vratiti u stvarni ili neki drugi svet!
Milane druže ne obraćaj pažnju na periferne stvari!:heart:
 
Poslednja izmena:
@Atropa Belladona i LJILJA MMM

I meni je nebitno kao jos nekima al' onda hocu da mi se skine da sam
'zainteresovan clan'. A kad sve znate objasnite mi cega sam ja to ziinteresovan i ciji sam clan?
Svestan sam da vas dve kao moderatori morate da stitite interese Krstarice al morate da
stitite i interese korisnika jer bez nas ovaj forum ne postoji
 
Atropa Belladona;bt185993:
Meni uopšte nije jasan ovakav stav.
Ko voli i ceni blogove, on će i doći da ih pregleda, iščita, prokomentariše. Mi blogeri smo poseban soj, kreativni, priča za sebe.
Šta je sad potrebna, dodela medalja? Ne shvatam.

Kreacija se čini zarad kreacije, a ne radi skupljanja bodova po forumu :).
To je moj lični stav.

Tvoj licni stav prihvatam samo onda kad ne pises kao Atropa Belladna.Dok si zelena nema licnog vec zvanicnog stava
 
SibirskiTigar;bt186091:
@Atropa Belladona i LJILJA MMM

I meni je nebitno kao jos nekima al' onda hocu da mi se skine da sam
'zainteresovan clan'. A kad sve znate objasnite mi cega sam ja to ziinteresovan i ciji sam clan?
Svestan sam da vas dve kao moderatori morate da stitite interese Krstarice al morate da
stitite i interese korisnika jer bez nas ovaj forum ne postoji
Hahaha mam utisak da to "ne može" da se skine, inače u pravi si slažem se, ma da me iskreno baš i ne dodiruje ali nazivi su stvarno......!!:ok::ok:
 
Vrati se,

Ma ja ću da te krunišem,
wubpink.gif

a i sam znaš ko si i šta si
i da si među naj omiljenijim,
to verovatno pišu onako uz put,
tek da stavka ne bude prazna.
Majstor si pera, to svi znamo,
nedostaješ nam,
I gagili je otišla ne tragom. Iskrenožalim!
2lxwef8.gif

svaka pesma što damare dotiče,
sama za sebe kliče!

Opet nam daruj trenutke opevane o ljubavi, prijateljstvu, dobroti, lepoti
ca28550a7b8de4288d50557464916f79.gif


Trebamo te!
 

Back
Top