MSN

nadam se da ce Vam se svideti...ovako bi moglo da izgleda mozda...jednog dana....





Sedela je na maloj stolici koja je imala tockove, na njenoj stolici koju je donela iz svoje sobe. Sedila je u crvenoj haljinici, ispruzenih nogu... bosa.. Imala je rozu masnicu u kosi, oci boje mora, usne boje krvi.. Zastane i vreme i srce kada je covek vidi. Malena, da maleshnija ne moze biti.. Sedila je pored mene, moja pametnica, simbol moje ljubavi...a preko puta nas nekoliko devojcica i decaka nesto starijih od nje...

A reci nam sada tata... Kako si ti upoznao mamu?Rekla je onim umiljatim glasom , glasom nakon kojeg nisam mogao ostati ravnodusan..

A sta da ti kazem princezo moja, tu su reci suvisne..Tepao sam joj i odugovlacio, ne bi li sto pre u glavi smislio neku pricu..

Hajde tatice ispricaj nam , molim te...
Pogadjate, to je bio trenutak kada sam morao poceti.

Pa tada sam imao 20 I kusur godina... Zaljubljenik u fudbal, filozofiju, lepu rec, kao i muziku, svaki vid umetnosti.. Volie sam pisati, crtati, sanjati.. Tvoju mamu sam upoznao slucajno, vracajuci se sa fakulteta, onako zanesen u ko zna koji deo mog univerzuma sa slusalicama u usima, zatreskao sam se pravo u nju i iz ruku joj izbio gomilu papira.


Auuu... Mama te sigurno napenalila...

Prozbori lepotica moja.


Pogadjas princezo, tek sto je ustala sa poda, otresla sneg i pocela da vice..A ja sam znao da se sve recima srediti moze, pa joj brzo dobacih "Licno cu ti prekucati svako slovo sa papira i donecu ti"
Ona se umiri malo, a i ja sam odahnuo. Sagli smo se nekako u isto vreme i poceli smo da kupimo vec mokre papire..Tisina izmedju nas, citav jedan novi svet se rodio...

" I ove papire mogu gledati mokre i uplakane ali tvoje lice nikad ne bih mogao" rekoh joj iznenadivsi i sam sebe... Ona se osmehnu i rece " Tako se iskupiti neces" .. zacuta pa zatim a ona rece.." Nije mi zbog papira...zapravo jeste, oni nam ugovorise sastanak"... Nasmejali smo se i gledali dugo, sneg je padao a nase oci su bile zalepljene , znao sam da je to ona, znao sam da je to moja jedina..

U sobi je bio muk. Deca su cutala i buljila u mene. Lagacu ako vam kazem da mi tada nije bilo neugodno.. A onda tisinu srusi opet glas moje princeze..

Tata...Jel stvarno bilo tako?U cudu me je gledala, nekako sretna i zbunjena...


Malo sam cutao a onda joj rekoh...


Ma nijeeee... upoznao sam je preko msn-a .
 
"Insolitus, predivno pišeš... Rado čitam tvoje priče i ovde i na Romantici. Zaista nemam reči, prelepo je.." Madona...
Hvala ti...trudicu se i dalje da uzivas i dalje....pozdrav :)
 

Back
Top