ceznja za ljubav

Zdravo svima .. zeljela bi vam ispricati jednu svoju pricu u nadi da cemo zajedno pronaci neko rjsenje jer sama zaista nemogu .. potrebna mi je pomoc pa svaki vas komentar il prijedlog prihvaticu kao dobronamjeran . Imam 26 god , razvedena sam i mam dva sina ..,krenula sam trbuhom za kruhom kako se to kaz kod nas i zavrsila sam u Afghanistanu, tu sam upoznala jdnog Makedonca, ja sam Bosanka , sve je pocelo prijateljski a sad ja ga volim , voli i on mene ali ... ozenjen je i ima dcvoje djece , zenu i nevoli bas toliko jer je ovamo doso yupravo da nebi izgubio svoju familiju jer je se zaljubio u drugu djevojku za koju je bio spreman da ucini sve..ja sam mu mnogo pomogla u dugim razoorima i ispovjedima jedno drugom ... zajedno idemo na godisnji mislim svako svom domu ali zajedno se i vracamo .. u maju on definitivno odlazi ..obecao mi je da e me cesto posjecivati i nikada nikada me nece zaboraviti ,jer sam mu mnogo pomogla i sve bas sve da trazim od njega ali ne i to da ostavi svoju familiju .Mnogo sam ga zavoljela i neznam sta i kako dalje ... zeljela bi cuti vase prijedloge i misljenja ako vam trebaju jos neki detalji pitajte ..znam da mozda grijesim ali zar je grieh voljeti ...
 

Back
Top