"'''''Prijatelji"'''' ''''

…prijatelji,kako nezgodan pojam,danas jeste,sutra niste,nekada se druzite citav zivot,a nekada samo neko vreme i opet nesto na kraju podje naopako! Tada kada sam je upoznala mislila sam konacno!neko ko razume,slusa,nema predrasuda,a ni kompleksa,a u stvari……koliko sve to nije ona!! Ali bas sve,cak mogu da dodam,razmazena,histericna,kao i njena majka za koju ima toliko losih komentara…..Bas sam zagrizla,ali na vreme sam shvatila kako lepu masku ima ova devojka koja misli da je toliko iznad drugih,a ne ume nista sama,cak ni da jede!! Uveliko sam ispijala sa njom sto sta od kafe,sokova,guarane……mmmmmmm sada bi mi prijala……kada na kraju shvatim koliko sam pogresila sto sam je pustila u svoj svet,koliko i treba da bude sama sa sobom i da nailazi na nerazumevanje,jer,ko nju jos moze da razume?? Ko jos treba da je razume sa takvim potcenjivackim stavovima i njom samom? Ne nije ona los covek,to najvise volim da cujem…….pa da nije,ali njeni postupci govore umesto nje!! Nije ni ubica los covek,ali eto??!!? Desilo se je l da?? I na kraju kada saberem i oduzmem,moj poslednji poziv,da li sam tebala to da uradim,tada sam shvatila da je to to! Nema dalje,nema nazad I nema popravke,za nju nema popravnog,ne!! Nije se izborila za njega…ne i ne!! Ovo je kraj,jer zasto bih se trudila da popravim nesto sto je krivo od starta?? Da li ima smisla? Da li zasluzuje? Ne,ali sam ja zasluzila nesto…….sto ce doci….jednom,kada nije bitno, ja imam strpljenja i uzivacu u svakom trenutku!! Jer ja sam zasluzila…….
 
pogledala sam ja duuuuuuuuboko,zato sam resila da je bolje ovako.....nekada pruzis priliku i shvatis da si ipak pogresio,jer taj neko se sluzi tvojim oruzjem misleci kako ce te pobediti,a ne zna da te nije ni upoznao i ni ne zna koje je tvoje najbolje oruzje.......ja nju jesam i u tome je citava stvar,nema nazad,tako je je najbolje.........
 

Back
Top