TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću

Dok šetate ulicom , sa ili bez dece / unučićima - pored vas svet ; ljudi prolaze - mislite sa istim problemima i uživanjima kao što su vaša . Nikom ne pada napamet , da međ tim običnima ima:časnih pripadnika službi ; plaćenih patriota - zaštićenih svedoka ; ljudi zveri , krvavih ruku do ušiju.
Tek kad stignete kući , ponekad vas upozore: da se njima otrgla po koja zver i sad radi samostalno iz zadovoljstva: ubija , secka -- ždere ( naravno bez njihovog naloga - što mogu naknadne istrage kroz par decenija i da opovrgnu ; ali to danas i nije važno kad je neko žrtva bez traga i glasa, statistički broj koji niste očigledno vi ) . Tad zastanete i zahvalite se Bogu, što niste na meti službi ili pak što ste srećan dobitnik ; koji je mirno bez straha prošao pored zveri državnih službi i živ i zdrav stigao kući .. Bingo ! Bože baš sam srećković , u toj igri ruskog ruleta sa državnim službama i njihovim zverima .

Pitanje je samo kog dana neko vaš ili vi, neće imati tu dobitničku sreću ili dobitnu kombinaciju ; nakon čega biće pisano po novinama nešto ovakvo - dugi niz godina.

Paravinja po nalogu DB-a ubio Dadu Vujasinović?

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...nja+po+nalogu+DB-a+ubio+Dadu+Vujasinović.html

.. vlast je priznala , da od miloševićeve ere do danas ima oko sedamsto osamsto nerazjašnjenih ubistava ; no , u tu cifru nisu ubrojani oni kao što je do juče bio i ovaj slučaj --- a reč je o nekoliko hiljada samoubistava .... Mi šetači i dalje ćutimo i igramo ruski rulet - čudna smo mi fela ?
 
....ma za mene to nije problem ... problem je što šetam ja ulicama i živim u gradovima , kao i : moje komšije ; moji znani i neznani prijatelji ; meni znana i neznana deca - sa raznoraznim zaštićenim svedocima ( bivšim radnicima DB , ubice , zlotvori , likvidatori -- neljudske zveri ) ; časnim danas radnicima bezbedonosnih službi ( za koje već sutra čujem da su odbegle zveri bez kontrole raznih bezbedonosnih službi ); časnim patriotama koje p'laćaju sve balkanske vlade ( a sutra čujem da su vršili genocid , pljačkali i palili ) ; i tako to ...
... ovo je po meni strašan problem, da neznam koje zver i da sam namerom države izložen tom smrtnom riziku ( uzgred za koji - rizik -- radnici stranih država kod nas imaju dupli i trodupli radni staž ; a trostruke i četvorostruke nadnice za životni rizik --- rusi su to prvi objavili - Putin --- , ostali kriju ) ....
...i još veći je problem što ljudi o tome ćute kao da nije to istina kojoj su izloženi , kao da sve to nedešava se u njegovoj državi i nema veze sa njim - njegovom decom -- njegovim prijateljima -- strašno ..
 
Bravo!!! :ok::ok::ok:

Jos dugo ce ti nama krojiti kapu. Niko njih ne sme da dodirne dok se ne zamere sluzbi
ili dok ne ugroze nekog pretpostavljenog. Sakrili su se iza visokih ograda u vilama ili slicno,
"tajnoviti i kontraverzni" biznismeni, finansijeri politickih partija.....Povremeno izvuku neku sitnu
olos (zlikovca), koju su tek eto "skoro" otkrili.... znaju "sluzbe" gde su oni i sta rade...
cekaju trenutak da ih potrose i eto "otkriju" tako nekog... kao sto si napisao, covek ne moze
a da se ne zgrozi na pomisao da takvi ljudi (monstrumi) prolaze pored njihove dece, mozda im se i nasmese...

Da se ne ponavljam, bravo... aktuelno...svaka cast...
 

Back
Top