„Ja sam uvek na ženskoj strani.“

Veli jedan Tugomir: „Ja sam uvek na ženskoj strani.“

Da, Tugomire, „uvek sam na ženskoj strani“ može da znači i „volim sve što vole žene“. Ha ha ha. Bez obzira da li su muške ili ženske - papuče su papuče, a abažur je abažur (naivan momak, zaštitnik nekoj devojci ili ženi). A razlikuješ li, bogoti, Tugomire, muške gaće od ženskijeh? Muške napred imaju žute mrlje, a pozadi braon. A ženske dole na sredini imaju i žute i braon mrlje.

Dobro ti je ovo nestrpljivo pitanje (baš je dubokoumno): „Hteo bih da se prijavim za konqrrac, prdon, pardon, za konkurs, ali ne znam broj.“ Baš je extra da neko nema čvrst stav po nekom pitanju. Pa se veli:

1. „Sve je namješteno.“

2. „Neću da uzimam mjesto nekome kome je potrebnije.“

Iskaz broj 1 isključuje iskaz broj 2. I obrnuto. Osim ako nije u pitanju strategija „trubi da je namješteno da te ubace u igru ne bi li dokazali da nije namješteno“. Ali to je već iskaz broj 3. A to navodi na trostruku ličnost. Koja kombinatorika i tautologija. Tau, tau, tau! Ma ni...

Odgovorio mi ne odgovorio - baš me briga. Ja nisam ni bolestan, ni lud, ni zao, samo sam vam vrhunske provale dao, vrhunske zaje6ancije iz moždane kanalizacije... Valjda će se namnožiti boraca protiv moždane kanalizacije, sa mahinacijama i bez mahinacije; eda neće dobiti Orden Prde prvog reda, kao počast za to što su se zdušno zbili u redove da se bore i izbore protiv kanalizacije. Mašala.

http://img341.imageshack.us/img341/8505/plaketazaborbuprotivkan.gif

O my god! Opet kreće štancanje linkova. Štanc, linkajc, štanc, linkajc, štanc, linkajc... Ajmo, ajmo, domovi kulture, sa tri sprata i sa šest spratova, još malo pa nestalo, ajmo, ajmo sa pitanjima „kad će konqrrac, prdon, pardon, konkurs“ i lepljenjem uvek jednih te istih linkova po zidu. Ojha! Ojha! Ojha ha!

h040.gif
h040.gif
h040.gif
 

Back
Top