ONA JE KAO ZEMLJA

..dečkonje su takve.. kad vole , sagore kao zvezda .. posle postanu hladni đžinovi - ako sledim kosmologiju .. mislim kad napuste ovaj svet dame pripovedaju kako su takvi znali da vole .... ehej Stojana odhranila majka ... a kad dođe vreme hladni đžinovi se naduju i isklopidaraju -- nestanu .. ako su bili veliki kao Stojan , rodi se poneko sunce koje greje li greje .... i opet nekog Stojana rodi majka --ehej !
 
123loncar;bt144091:
..dečkonje su takve.. kad vole , sagore kao zvezda .. posle postanu hladni đžinovi - ako sledim kosmologiju ..

Uklapa se u teoriju kosmologije ,veoma lepo si to ilustrovao,dragi moj..

A otopiti hladne džinove veoma često je nemoguća misija,...ne pitaj me,iscrpeh se u tome nevidjeno..(a meni je zaista teško iscrpeti energiju).. :sad2:
Verovatno je moja pogrešna percepcija uslovila konačni poraz (možda je prejak termin upotebljen,ali ja sam najstrožija u ocenama prema sebi..)
Mada imam dobijene bitke,procenila sam da bi me konačni uspeh mnogo koštao...i odustala.
Jer,dobijeni rat bi bio nešto kao Pirova pobeda,dečkonjo...:malav:

Valjda,okameni se duša i otvrdne srce...izgubi se poverenje,napusti se nada da još postoje neki novi srećni počeci.:(
Niko nije svemoguć,moj Lončaru..
Kažu da nema neosvojivih tvrdjava,samo ima loših napadača.
Skoro da ne verujem u tu setencu..."tvrdjava" je često mrtva stvar,pa je uzalud tražiti znake života u njoj.

Ali,djavo će ga znati...dokle god želimo da o tome pišemo,imamo poverenja u sebe i u nemogući ishod,zar ne,Lončaru?

Ps.Baš sam opširna..,ali su me dotakle tvoje reči,pametni moj.. :heart:
 
Tol;bt144097:
Nekako mi je sve depresivno..tužno ovo tvoje...žal za mlados' ..ili ma, osećam da nisi zadovoljan...a ne želiš promenu..

...ma toje kliše kroz koji se ulazi u depresiju ... žal za mladost osetio sam i pokušao da razumem sa 5-6 godina .. ta tema je samnom oha,ha ... i toje stvar duhovnog stanja ...ako je čovek ogorčrn ulazi u depresiju ..ako to doživljava kao prirodnu stvar --sled -- tok ; on mu se i raduje ...počinje da voli život ..a život kad se voli voli se ceo .. pre rođenja , po rođenju -- pretpostavljam i posle življenja ....pa rekoh da sam voljen pre Hrista ...
...a ima još u vezi nje -- zemlje ; iz nje sve se rađa - pa i ja...gledaj :
 

Back
Top