BAŠ ZATO TI SI MI TI

Mili kume, baš si diplomata;
sve si reko ništa reko nisi....:manikir::cmok2:


Ispravka sledi:

S...kao Sunce....kume, to je već konkretnije.
Ja volim vrlo konkretizovane i sinhronizovane stvari, odnose,
želje...dobro snovima dopuštam tako povremeno da se
vinu...pa posle, kume:(

Pozdrav Tebi i S..uncu:)
 
Poslednja izmena:
...misliš da uvodim diplomatski govor u ljubavi koristeći pokretne slike ... ili mutljarim i smaram ( štobi rekli ovi mladi ) , nisam konkretan ( a vremena je sve manje ).... Ipak nebo je nebo ; Sunce je sunce ... ma tolike ljubavi videše oni zajedno -- pa ćute !
 
123loncar;bt144095:
...misliš da uvodim diplomatski govor u ljubavi koristeći pokretne slike ... ili mutljarim i smaram ( štobi rekli ovi mladi ) , nisam konkretan ( a vremena je sve manje ).... Ipak nebo je nebo ; Sunce je sunce ... ma tolike ljubavi videše oni zajedno -- pa ćute !

Svašta mislim...ali da mutljariš i smaraš nikako....Ja volim Tvoj način
kako posmatraš stvari, dogadjaje, pojave....Tebi, kume, sve nekako poznato;)
To ja:neutral:, doživotna pripravnica za puno toga, ne žalim se, samo sam realna, surovo
 
123loncar;bt144100:
...a htedoh da kažem da na tom ljubavnom nebu ona je moje sunce ..doduše može ona biti svetlost u mojim očima ..ma moje su oči kao vedro nebo ..kao mirno more ...



Verujem...ovo za oči...a ja sve mislila da su Tvoje oči zelene,
poput mojih, poput Korane....Nebitno:)
Želim da to Sunce nikad ne ugasne...ne volim sunca sa rokom trajanja....od - do:manikir:
 
Dobro veče kume.....:)
Vetre....rešio si da duvaš....da podižeš cirade, crepove.....savijaš grane....podigneš i zavrtiš staloženu prašinu onako....sve u krug ...lele,lele ;)
Eh.....ako Vetre....ako....vazduh je čistiji a i duše :cmok2:
 
LJILJA MMM;bt144153:
Dobro veče kume.....:)
Vetre....rešio si da duvaš....da podižeš cirade, crepove.....savijaš grane....podigneš i zavrtiš staloženu prašinu onako....sve u krug ...lele,lele ;)
Eh.....ako Vetre....ako....vazduh je čistiji a i duše :cmok2:

..ovo što oblaci brzo promiču nebom ,treba da sugeriše vreme koje prolazi a sunce uprkos vremenu uvek postojano u kontinuitetu sija / greje / oživljava / hrani i kozna šta sve ne radi dopadljivo , korisno i ljubougodno ...a oblaci još treba da sugerišu da sve nije idealno u ljubavi ; jer onda bi bilo pakleno dosadno ( kako tvrdi Oziman ; reče, onaj koji požele raj i ode u njega , na kraju shvati da je prevaren ) ...:D:D:D
 
123loncar;bt144159:
..ovo što oblaci brzo promiču nebom ,treba da sugeriše vreme koje prolazi a sunce uprkos vremenu uvek postojano u kontinuitetu sija / greje / oživljava / hrani i kozna šta sve ne radi dopadljivo , korisno i ljubougodno ...a oblaci još treba da sugerišu da sve nije idealno u ljubavi ; jer onda bi bilo pakleno dosadno ( kako tvrdi Oziman ; reče, onaj koji požele raj i ode u njega , na kraju shvati da je prevaren ) ...:D:D:D

Shvatam ja kume šta si hteo reći.....zato i kažem da duvaš Vetre istinom ljubougodnom... po blogu mislim ... i opet kažem ako kume :D
 

Back
Top