Evrovizija 2011

Još jedno promašeno veče....kao i prošle godine.Od čak 3 takmičara trebalo je izabrati jednog, ali najboljeg.Ah...umalo da zaboravim, pa kompozitor je drugi u odnosu na prošlu godinu....ipak nešto novo.Stvarno imamo ‚‚pametne" organizatore ovakvih manifestacija.Umesto da tražimo kvalitet između 20-tak takmičara i različitih kompozitora, prinuđeni smo da trpimo ‚‚jednoumlje".Ono što je normalno za celu Evropu kod nas je nenormalno.....ili smo mi nenormalni.Kako god i ove godine ćemo prisustvovati statiranju našeg predstavnika na pesmi Evrovizije u Nemačkoj.
 
Slazem se sa komentarom. Nijedna pesma od ponudjene 3 mi se nije svidela, a treca je ipak bila nesto bolja iako mi ima neodoljivi prizvuk nekadasnje kopije K 2. Nije mi jasni sta je falilo Beoviziji koja je ujedno promovisala neke nove pevace i pesme pa nek najbolji pobedi i po cemu je trosak organizacije ovako neceg manji od troskova Beovizije gde ni pesme ni aranzmane ne placa RTS. Vise takmicara, vise poruka i glasova pa bi napravili jos bolji posao :) ovako ne predvidjam dobar plasman nasoj pesmi.
 
Bezveze, ne svidja mi se uopste, sve su pesme bile tra la la,ko sto su i svi Kovaci tra la la. A i koncepcija izbora pesama je glupost. Ali poenta je sto oni imaju direktivu od Eurosonga kakvu pesmu da posalju koje godine, jer je ionako sve namesteno. Da nije bilo malo cudno da se Kosovo otcepilo 3 meseca pre odrzavanja Evrovizije u Beogradu? I da Eurosong u Beograd nije doveo neko kulturan i normalan, vec od svih dobrih pevaca bas je morala biti gay osoba? Lepo nam zamazali oci i eto...Svake godine pratim Evroviziju, ali znam da je sve namesteno,..
 
Slažem se sa uvodom kada su u pitanju sinoćnje pesme. Međutim, ukupan sinoćni program, sa retrospektivom opusa Kornelija Kovača, prijatna je promena u odnosu na standardnu tv ponudu. Uopste sam zvuk u odnosu na agresivni turbo folk koji vreba iz svakog coska, bio je prijatna promena.
 
.... kažu da ako nešto vredi , da je gotovo neuništivo ... recimo : Sokratova dijalektika ; život ; svetlost ; moći znanih i neznanih energija --- i tako to ; te i turbo folk u srbiji, zajedno sa slobopinkovizijom...
 
Atillabich;bt131509:
Sumnjam ja u to, sve su jaci....bojim se da ne nestane onih drugih....Kako su poceli da ukidaju festivale i da nam serviraju Grandovce na Tv-u.... Novi klinci vise ne znaju ko su Partibrejkersi, Ekv...Oktobar....
Nadamo se da neće.:worth:Ali kako je krenulo izgleda da će njih naći samo po muzejima.
 

Back
Top