Dodjite na kaficu :)

Sta smo danas radili?

Namestao sam u jedan html fajl, sve vazne linkove, lepo uredjivao,
tako da su mi svi odjednom pri ruci, svi forumi na kojim ucestvujem,
svi profili koje pratim, emailovi prijatelja, vazniji blogovi, i slicno.

Takodje, spoznajem istinu o ovom svetu, spoznajm da nema greha,
da nema nesavrsenstva, ni smrti.

Chatujem sa nekim drugovima, na recimo oko 5-6 mesta, i vrlo je
zanimljvo, najlepse je pricati sa otvorenim i iskrenim ljudima, a koji
su i usput pozitivni i raspolozeni.. moze se snjima pisati sve dok
su pored kompjutera.. a o zanimljivim temama.

Takodje, slusam vilenjacke muzike, ;) , i neke narodnjake, koje mi
prijatelji dali, ;) , moram da slusam i malo onog sta vole prijatelji. Zar ne?

Da sam u toku sa njima. Al ima i metala, i rock malo. :)
 
Hvala :) Zato ove vecheri chastim picem- vidim da su se prijatelji vratili na ovaj blog :)
Danas mi se nishta nije desilo, ali bash nishta, osim shto sam crtao portret nepoznate osobe pa sam se posle pitala da li je to moj chovek.... Ma to su sve neke moje mashtarije- crtam tako ljude- mushkarce, zene, pa se posle pitam koji je od njih pravi ili prava :) Da li postoje? Sinoc sam bio(la) jako tuzan (tuzna)... Jedan prijatelj, svidja mi se, ostavila ga devojka pa je sad jako tuzan... Ta je tuga preshla i na mene- malo mi ga je zao, izgleda da ju je mnogo voleo, a ja nisam znao da ima devojku... pa se ponadao... Ali nema veze, proci ce me... Bice bolje :)
 
Evo, ovaj cu da ostavim, da ne bude posle da sam brisala bezveze :)
Proshla noc je bila jedna od najludjih :) Toliko smo igrali i pevali da sam posle spavao kao zaklan. Desetak ljudi, probrano drushtvo, muzika fantastichna! Jedino me brinulo to shto je on josh uvek tuzan... Mislila dam da ce brzo da ga prodje. Izgleda da je bio mnogo zaljubljen... Bilo je i afterparty-ja. Otishao sam kuci oko osam ujutru. Ponekad afterparty traje i do jedan popodne, ali ovog jutra jednostavno nisam imala snage...
 
Dobro covece.. recimo da si musko. :)

A ljudi su na neki nacin androgini. Al da budes i jedno i drugo.. to ne moze biti.
Osim ako imas shizofreniju..

Rasturio Istoriju, jel? Sta znas o Atlantidi.. :D cisto pitam..
 

Back
Top