Ja ovo ne razumem

Pa u stvari ne mozes da ih nateras da budu dobri baba i deda tvojoj deci,mozes eventualno da ih postedis losih babe i dede.Ne znam,smatram da ti nije brat onaj koji je to po rodjenju vec onaj ko je tu za tebe kad zapne,da nije tvoja krv onaj s kim istu delis vec onaj s kim se razumes,mozda gresim,mozda su me neka moja sumorna iskustva naterala da malo uvrnuto gledam na odnose medju ljudima,ali nikad nisam priznavala onu cuvenu kakvi su takvi su,moji su pa makar mi bili najgori neprijatelji u zivotu,drago mi je da si sve ovo napisala,krajnje je vreme da ona fama kako prljav ves ne treba iznositi iz kuce vec jednom prestane da vazi na ovim prostorima
 
Potpuno te razumem, ljudi su cudo,prosto ne mozes da verujes kakvih sve pobrkanih odnosa ima,al drz se ti svoga i dokle god se u razmisljanju slazes sa muzem, to je najbitnije.vi ste sad svoji i najbolje je da se osloniye samo na vas! Pozz
 
Malena.....deci je najvažnije kakve roditelje imaju......babe i dede su osobe koje dobijaju....kao na lutriji. Birajući saputnika dobijamo i familiju. Samo vi terajte svoj fazon i plan.....na ostale nezaslužne ne gubi vreme i nerve. Nema svrhe....
 

Back
Top