Kad me juče

prelepa pesma...mozda ste primetili da ja jedina ne pisem ali da sam verni citalac svake pesme koje napises ti,gagili,ljilja,skrivena i mnogi drugi....svaka mi se do sada dopala na svoj nacin i zelim ovim putem sve vas da puno pozdravim i da kazem......citacu vas i dalje....vasa slutnja_z
 
slutnja_z;bt115971:
prelepa pesma...mozda ste primetili da ja jedina ne pisem ali da sam verni citalac svake pesme koje napises ti,gagili,ljilja,skrivena i mnogi drugi....svaka mi se do sada dopala na svoj nacin i zelim ovim putem sve vas da puno pozdravim i da kazem......citacu vas i dalje....vasa slutnja_z

Hvala ti ,slutnjo...pokušaj i ti napiši nešto..otvori dušu i ne obraćaj pažnju na nadri kritičare,lobije i frakcije na ovom forumu...napiši nešto onako kako znaš...i tvoje će reči pronaći put do nečijeg srca..:hvala::bye::bye:
 
LJILJA MMM;bt115978:
Savršen način da se dočeka nov dan......svaka čast Miwka....:ok::klap:
Što reče Gaga.....prepoznatljiv stil...:cmok2::cmok2:

Možda dobar način da se zaboravi loše juče..i sakupi snaga za novo sutra....a što se tiče stila iskreno i mene malo zamara način na koji pišem i spremam se za njegovu korekciju,,,,,ipak....Hvala ti što si tu i što ne odustaješ tako lako i pružaš podršku svojim prijateljima....:hvala::cmok::cmok::bye:
 
miwka;bt115982:
Možda dobar način da se zaboravi loše juče..i sakupi snaga za novo sutra....a što se tiče stila iskreno i mene malo zamara način na koji pišem i spremam se za njegovu korekciju,,,,,ipak....Hvala ti što si tu i što ne odustaješ tako lako i pružaš podršku svojim prijateljima....:hvala::cmok::cmok::bye:

Naravno da ne odustajem .....kad mi snagu i podršku daju prijatelji, a to je najviše što može prijatelj dati. Niko od nas ne odustaje.....zalečićemo jedni druge i dati snagu za novo sutra...svakome dodje loše danas, ali ono već sutra postaje juče
Stil......volim tvoj način pisanja, ali je neminovno da se menjamo tokom stvaranja....bar se ja menjam....drastično hahaha :cmok2::bye:
 
LJILJA MMM;bt115987:
Naravno da ne odustajem .....kad mi snagu i podršku daju prijatelji, a to je najviše što može prijatelj dati. Niko od nas ne odustaje.....zalečićemo jedni druge i dati snagu za novo sutra...svakome dodje loše danas, ali ono već sutra postaje juče
Stil......volim tvoj način pisanja, ali je neminovno da se menjamo tokom stvaranja....bar se ja menjam....drastično hahaha :cmok2::bye:

Stil promeni al ti se ne menjaj:cmok::cmok::cmok::bye:
 
miwka;bt115992:
Stil promeni al ti se ne menjaj:cmok::cmok::cmok::bye:

Jel me prepoznaješ? hahahaha

Ne menja se duša....
a duša piše....
pa šta god da napiše
ona sebe ispiše
u danu lošem
u danu lepom
i u danu slepom

Zato je duša uvek onakva
kakvu je majka rodila
ljubavlju i i osmehom zadojila
u život pustila
da se čeliči i kali
dok je bacaju život vali
ipak pliva duša ....taj oblutak mali.

:cmok2::cmok2:
 
Poslednja izmena:
Ne podrivaj mi uzdržanost
osmehom svojim smelim
spremnim na drskost
da otkrije šta želim

Ne kušaj mi strpljenje
jer to na dobro ne sluti
zanemariću javno mnjenje
i poljupcima te rastrgnuti


jer pod mojim rebrima
nije kamenolom zapuštan
već mladi ždrebac što noćima
grize uzde zauzdan
 
Poslednja izmena:
LJILJA MMM;bt116014:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
ako je ovaj pilot još na zemlji druže....kakva li će da bude kad poletiš :eek::eek::eek:
ima srce da me strefi bre....čak i tako raskomadanu ....pardon rastrgnutu :rtfm:

Rizik stvara kapital.Cena napredka je nezaobilazna.Kolateralna šteta će biti verovatno obostrana...ali je uračunata.....;):cmok::bye:
 
slutnja_z;bt115971:
prelepa pesma...mozda ste primetili da ja jedina ne pisem ali da sam verni citalac svake pesme koje napises ti,gagili,ljilja,skrivena i mnogi drugi....svaka mi se do sada dopala na svoj nacin i zelim ovim putem sve vas da puno pozdravim i da kazem......citacu vas i dalje....vasa slutnja_z
Zazmuri, i oslusni,
svoje srce, dusu svoju
pusti da reci krenu
i iskazu zelju tvoju
 

Back
Top