ULICA GORKIH JAGODA

Dobrodošla,
u ulicu Gorkih Jagoda... broj pet!
Tu na uglu, s Ulicom Spaljenih pisama i
Mrtvih Nadanja,
stanujem ja.

Svako jutro, odem do ćoška
Bulevara Prevara.
Tu kupim novine -
"24 časa života manje".

Pogledam oglase,
rubrika "Nadanja",
ali ništa novo...
Čak se i staro razgrabilo!

Oko podne,
sednem u park,
pokraj reke Sećanja,
i gledam kako otiču
nabujale misli...

Popodne je moje vreme,
kada ručam u restoranu
"Prvi poljubac".
Odmah je tu, na trgu Ironije.

Pitam koji je danas dan
crno-belog kelnera...
(Pošto znam koji je specijalitet,
kog dana na meniju...)

"Koji je danas dan?!"
reče kelner
"Mislim gospodine, da je danas
Patetični dan!"

"Bože!
Zakleo bih se da je danas
Očajni dan!
Kako prođe nedelja!"

Za Patetični dan,
obično je na meniju
"teška Glupost,
filovana s divljom ljubomorom"

"Moje omiljeno!"
- pomislih.
"Još nešto gospodine?!"
bio je ljubazan kelner.

"Možda... preliv od intriga,
s jednom toplom, sočnom laži!?"
"Mogu li Vam preporučiti
samosažaljenje uz to?!"

"Ko kuva danas?!"
pitah.
"Đavo, čini mi se...
ili Vaša bivša!
Ako joj je počela smena?!"

"Daj! 'Ajde!"
"A, za desert?!"
"Možda neki bol,
u predelu grudi?!"

"Naravno gospodine... Sve za Vas!"


Rastko Petrovic



Svakom od nas naidju ovakvi dani,kad bi konzumirali slican meni...Ja bih veceras za veceru radije birala ovakav meni:

aperitiv: POLJUPCI

predjelo:MILOVANJA

glavno jelo:NEŽNOST

desert:STRAST

piće:CRNO VINO UZ ŠAPUTANJA


sve to u kafani SLATKI SNOVI...









6991680_neznost.jpg
 
Šest nežnih ljubavnih igrica


1. Golicanje
Da li ste nekad pokušali sa golicanjem? Možda u početku zvuči detinjasto, ali može da bude veoma seksi.
Dok se golicate, približićete se jedno drugom i ruke će vam dodirnuti mesta koja su izuzetno osetljiva. Golicanje će preći u nežnu borbu. Tvoj momak će pokušati da ti drži ruke dok te spušta na jastuk. Kada vam se glave približe, strastveno ćete se poljubiti.

2. Skidanje
Želiš da ga skidaš? Za to postoji jedna seksi varijanta: ne koriste ruke nego usta. Ti prva kreni da skidaš njega – skini mu majicu zubima (ako ne možeš skroz da je skineš, onda se pomozi rukama). Neka on isto uradi tebi. Videćeš: Kada bude pokušao da ti skine top zubima, ovlaš će ti dodirivati i telo usnama. To je baš hot!



3. Usporena nežnost
Budite kao ovaj par na slici: polako se krećite jedno prema drugom dok vam se usne ne spoje. Sve što ste sporiji, biće uzbudljivije, do trenutka kada ne budete mogli više da izdržite, pa ćete pasti jedno drugom u zagrljaj i početi da se ljubite.

4. Sastanak naslepo
Ova igrica posebno odgovara devojkama koje se ne osećaju prijatno kada nage stoje ispred svog momaka. Potpuno zamrači sobu ili vežite oči jedno drugom. Sad vam ostaje samo dodiri i usta. Nežno se dodirujte prstima, istražujte jedno drugo i ljubite se nežno. Tako intenzivan osećaj sigurno nikada niste imali.



5. Nežna masaža
Upali sveće i pusti romantičnu muziku. Zamoli momka da skine majicu i da legne na stomak. Zatim ga nežno prstima mazi po leđima. Ako budeš pravila ujednačene kružne pokrete, veoma će mu prijati ova masaža.

6. Poljupci po celom telu
Neka se jedno od vas dvoje skine u donji veš. Možeš početi ti. Lezi na leđa i zatvori oči. Momak neka lagano otvori usta i krene da prelazi usnama preko tvog tela. Neka te ljubi na mestima gde ti poljupci posebno prijaju. Ako hoće, može da korsiti jezik i njegovim vrhom da ti dodiruje vrat i dekolte. Doživećeš neverovatan osećaj i struja će proći tvojim telom. Zatim je on na redu da uživa.
 
Odličan izbor,Insecret83..!
Pesma je jedna od najboljih ovog mladog pesnika,pročitala sam je još prošle godine.
Lepo je što si me podsetila na njega,potrebno je da ga predstavimo ovom Krstinom narodu,jer dečko vredi..

Zahvaljujem za postovanje ovih sjajnih stihova,draga...
 

Back
Top