Ljepota poroka

O njoj se dosta govori,uglavnom malo zna.Predmet je čuđenja i divljenja,spoj je mistične tišine i divljine-Ada Bojana.Uprkos ratovima i svim nedaćama koje je godinama prate uspeva da sačuva jedinstvenost i senzacionalnost.Ljudi koji tamo odlaze čini se kao da su želeli da pobegnu od surove realnosti ovog sveta.Neobičan sjaj oronulih kućica,trave do kolena,čudesne tišine učiniće da za vas vreme stane!Nema skutera,fast foodova,otvorenih šankova sa razdrazujucom muzikom,prljavih plaža i mora po kome plivaju ulošci i kesice od čipsa.
Možda najbolje o Adi govore reči poznatog glumca, koji godinama ostaje veran ovom mestu:"Čim stignem ovde osetim da vreme staje.Zaboravljam na sve prljavštine iz spoljnog sveta i jednostavno uživam"
 
Bila sam sa deckom davne '96. Jedino smo imali problem sa malim zabicama koje su ulazile u apartman! :lol:
Inace, nisam nudista (toples da!), al' mi nije smetalo, nekako na plazi nije guzva, posle par dana i zaboravis da si na nudistickoj plazi...i da, tamo sam prvi put u zivotu jahala konja, hi hi hi!
girl_haha.gif
 
Hehe..Da,i meni su zabe problem svake godine..Jedne godine sam bila sa deckom,spavali smo u kucici i u sred noci se budim,budim i njega i pitam ga zasto me gadja...On me belo pogleda i nastavi da spava,posle par minuta opet ,ja ga opet probudim ubedjena da me gadja covek neci...Upalim svtlo kad ono slatka,mala zelena zabica skace po meni...jbg...A sto se nudizma tice..pa lepo si rekla posle par dana ne vidis nudiste..izgubis taj osecaj...tiho je...mirno...prazno...samo cujes talase..ma ja je obozavam...
 
Meni je usla u klompu prvi put i kad sam htela da je obujem...aaaaa....bilo je vristanja...i posle jos par puta, al' smo ih samo izgurali napolje...
Jeste mirno, sto bih sad negde otisla gde je mirno...uf! :-)
 
Hehe..Da,i meni su zabe problem svake godine..Jedne godine sam bila sa deckom,spavali smo u kucici i u sred noci se budim,budim i njega i pitam ga zasto me gadja...On me belo pogleda i nastavi da spava,posle par minuta opet ,ja ga opet probudim ubedjena da me gadja covek neci...Upalim svtlo kad ono slatka,mala zelena zabica skace po meni...jbg...A sto se nudizma tice..pa lepo si rekla posle par dana ne vidis nudiste..izgubis taj osecaj...tiho je...mirno...prazno...samo cujes talase..ma ja je obozavam...
 
e jbg...poslah isti komentar...i ja bih tako otisla na to mirno mesto da se lepo ko covek smirim...ovo je prva godina u poslednjih 10 da nisam otisla tamo pa pocinje da me hvata kriza...
my.php
[/URL][/IMG]
 
plaza je ogromna...ali ogromna i postoji deo gde su iskljucivo nudisti (tu je zabranjeno da budes obucen,sto je sasvim ok) i postoji deo gde mozes biti obucen... ...tako da mozes da biras...ali je najbolje sto mozes da odes na plazu i da 20 metara oko tebe nema nikog...imas utisak da je cela plaza samo za tebe...
 

Back
Top