Ona ume sa mnom

Ona mi nikada
na put ne staje
i nikada mi
ne protivureči

Ona bolje od mene
sve moje strahove poznaje
i zna
kako se to leči

Ona nikada
za mojim skitnjama ne traga
i nikada me ne vraća
gde god da krenem

Ponekad se pitam
odakle joj tolika snaga
da toliko gine za mene

I često zahvalan bogu
za njeno zdravlje se molim
jer ja kraj nje sve mogu
al samo jedno ne mogu
ne mogu a da je ne volim

Milan Višnjić

http://fontanasnova.blogspot.com/

zene4001.jpg
 
Hm...Moja zenska sujeta mi ne dozvoljava da prokomentarisem samo sa"lepa pesma"...
Miwka,tvoje su pesme zaista divne...Ali,ova....Treba li da bude toliko popustljiva i sve da ti cini da bi je voleo?
A tu se otvara pitanje da li te i voli ako joj ne smeta gde ides,sta radis,ako nema svoje misljenje...Definitivno,ne poznajem takvu zenu...
Sto se tice kvaliteta pesme ...Kao i uvek :klap:
 
lelavi;bt95206:
Hm...Moja zenska sujeta mi ne dozvoljava da prokomentarisem samo sa"lepa pesma"...
Miwka,tvoje su pesme zaista divne...Ali,ova....Treba li da bude toliko popustljiva i sve da ti cini da bi je voleo?
A tu se otvara pitanje da li te i voli ako joj ne smeta gde ides,sta radis,ako nema svoje misljenje...Definitivno,ne poznajem takvu zenu...
Sto se tice kvaliteta pesme ...Kao i uvek :klap:
Evo Lelavi odmah upoznaj jednu što zna šta zna al ne zna šta ne zna ;)
 
Pesma je odlicna,a ja sklepah jednu posvecenu tebi...

U tvojim pesmama
Vec neko vreme
Se oseca neko
Tesko breme.

Vidim da tuga
Te muci cesto
Nije njoj nikako
Uz tebe mesto..

Svi smo mi drugar
Puni problema,
Ma ko ih na ovom
Svetu nema.

Spakuj uspomene
U stare kofere,
Podigni glavu
Sa puno vere.

Pesnicka dusa
Uvek je cista,
Vidi se kako
Kroz pesmu blista.

Mi stihove nase
Ne pisemo zbog slave,
Vec da bi ispraznili
Prepune glave.

Kada bi pisali
Pesme za pare
Ne bi zaradili
Ni za cigare...
:zag:
 
lelavi;bt95206:
Hm...Moja zenska sujeta mi ne dozvoljava da prokomentarisem samo sa"lepa pesma"...
Miwka,tvoje su pesme zaista divne...Ali,ova....Treba li da bude toliko popustljiva i sve da ti cini da bi je voleo?
A tu se otvara pitanje da li te i voli ako joj ne smeta gde ides,sta radis,ako nema svoje misljenje...Definitivno,ne poznajem takvu zenu...
Sto se tice kvaliteta pesme ...Kao i uvek :klap:

Pesma je mogla da nosi i naziv PESMA O IDEALNOJ..iNAČE SMATRAM DA SU ŽENE MNOGO JAČE I SNALAŽLJIVIJE OD MUŠKARACA..POGOTOVO KAD IM JE STALO DO NEKOG...POPUSTLJIVOST NE MORA DA ZNAČI UVEK PREDAJU I NEMOĆ MOŽDA SAMO PROMENU STRATEGIJE...Inače ima takvih žena..ima mnogo većina ih je takva....::hvala::cmok::cmok::bye:
 
miwka;bt95219:
Pesma je mogla da nosi i naziv PESMA O IDEALNOJ..iNAČE SMATRAM DA SU ŽENE MNOGO JAČE I SNALAŽLJIVIJE OD MUŠKARACA..POGOTOVO KAD IM JE STALO DO NEKOG...POPUSTLJIVOST NE MORA DA ZNAČI UVEK PREDAJU I NEMOĆ MOŽDA SAMO PROMENU STRATEGIJE...Inače ima takvih žena..ima mnogo većina ih je takva....::hvala::cmok::cmok::bye:
Ima ih miwka...ima...:ok: Pesma je trebala da nosi takav naziv...jer jeste idealna...:heart: i zena i pesma!:klap::klap::klap:

Pesma za tebe miwka:

 
Poslednja izmena:
zeljena;bt95214:
Pesma je odlicna,a ja sklepah jednu posvecenu tebi...

U tvojim pesmama
Vec neko vreme
Se oseca neko
Tesko breme.

Vidim da tuga
Te muci cesto
Nije njoj nikako
Uz tebe mesto..

Svi smo mi drugar
Puni problema,
Ma ko ih na ovom
Svetu nema.

Spakuj uspomene
U stare kofere,
Podigni glavu
Sa puno vere.

Pesnicka dusa
Uvek je cista,
Vidi se kako
Kroz pesmu blista.

Mi stihove nase
Ne pisemo zbog slave,
Vec da bi ispraznili
Prepune glave.

Kada bi pisali
Pesme za pare
Ne bi zaradili
Ni za cigare...
:zag:


Hvala ti od srca,Željena......ovo je prva pesma koju mi je neko posvetio....Da jesam u poslednje vreme ispomešao živce...zdravstveni problemi...ovve ekstremne temperature..visok pritisak čir na želucu...inače ja sam u suštini srećan čovek......deca živa i zdrava vanserijski djaci.....sre3ćno oženjen i samo volim da pišem pesme ali ponekad naidje period stagnacije inspiracije i to me muči...možda te puste pare nikad ne stižu...evo obećavam da ću voditi tačuna da Vas sve moje drugare sa Krstarice više ne zamaram sivim pesmama....Sve Vas volim i pozdravljam...:hvala::hvala::hvala::bye:
 
gagili48;bt95220:
Ima ih miwka...ima...:ok: Pesma je trebala da nosi takav naziv...jer jeste idealna...:heart: i zena i pesma!:klap::klap::klap:


LJubac,dragi moj. Maslačku...u pravu si slažem se sa..tobom..Nisam imao loša iskustva sa ženama možda su one imale sa mnom....ŽENE SU MUŠKA I SLABOST I SNAGA.....:hvala::cmok::cmok::bye:
 
miwka;bt95222:
LJubac,dragi moj. Maslačku...u pravu si slažem se sa..tobom..Nisam imao loša iskustva sa ženama možda su one imale sa mnom....ŽENE SU MUŠKA I SLABOST I SNAGA.....:hvala::cmok::cmok::bye:
Naravno miwka...i vi nama isto...:ok: samo bih ja to rekla drugacije: LJUBAV je nesto sto nam daje snagu...ali i oduzima...:bye:
 
gagili48;bt95223:
Naravno miwka...i vi nama isto...:ok: samo bih ja to rekla drugacije: LJUBAV je nesto sto nam daje snagu...ali i oduzima...:bye:

Ne treba se plašiti ljubavi...ne treba se plašiti davanja..ako se ponekad razočaramo ostaće nam saznanje da smo ljubav stekli davanjem a ne prošenjem..a to će nam dati snagu da istrajemo dok ne nadjemo onog ili onu koji će nam uzvratiti istom merom a to postoji toga ima...Gagili ..ljubav postoji...:cmok::cmok::cmok::bye:
 
Prelepi stihovi :klap:Sto se mene licno tice citava poenta cele pesme je u ovim stihovima
I često zahvalan bogu
za njeno zdravlje se molim
jer ja kraj nje sve mogu
al samo jedno ne mogu
ne mogu a da je ne volim

Nije poenta u tome sta mozemo, vec sta ne mozemo.Jos jednom bravo i hvala na prelepoj pesmi :cmok2:
 
Betty Boops;bt95228:
Prelepi stihovi :klap:Sto se mene licno tice citava poenta cele pesme je u ovim stihovima
I često zahvalan bogu
za njeno zdravlje se molim
jer ja kraj nje sve mogu
al samo jedno ne mogu
ne mogu a da je ne volim

Nije poenta u tome sta mozemo, vec sta ne mozemo.Jos jednom bravo i hvala na prelepoj pesmi :cmok2:
Pravo u sridu Betti...to je poenta..voleti bez sumnje..voleti i kad teku medi mleku...i kad krče creva....samo ljubav koja odoleva svim iskušenjima može da traje....:hvala::cmok::cmok::bye:
 
miwka;bt95226:
Ne treba se plašiti ljubavi...ne treba se plašiti davanja..ako se ponekad razočaramo ostaće nam saznanje da smo ljubav stekli davanjem a ne prošenjem..a to će nam dati snagu da istrajemo dok ne nadjemo onog ili onu koji će nam uzvratiti istom merom a to postoji toga ima...Gagili ..ljubav postoji...:cmok::cmok::cmok::bye:
Znam miwka da postoji...vrlo dobro je osecam...:heart::heart::ok:postoji...:ok:
 
miwka;bt95219:
Pesma je mogla da nosi i naziv PESMA O IDEALNOJ..iNAČE SMATRAM DA SU ŽENE MNOGO JAČE I SNALAŽLJIVIJE OD MUŠKARACA..POGOTOVO KAD IM JE STALO DO NEKOG...POPUSTLJIVOST NE MORA DA ZNAČI UVEK PREDAJU I NEMOĆ MOŽDA SAMO PROMENU STRATEGIJE...Inače ima takvih žena..ima mnogo većina ih je takva....::hvala::cmok::cmok::bye:


Smatram da u ljubavi ne treba da postiji strategija vec samo iskrena osecanja i sloboda da nekome kazes sta zaista mislis i da naidjes na razumevanje.Treba biti popustljiv u izvesnoj meri,sve dok ne skodi i dok ne preraste u naviku...
Ali da,ljubav zaista postoji....:zag::cmok2::heart:
 
lelavi;bt95232:
Smatram da u ljubavi ne treba da postiji strategija vec samo iskrena osecanja i sloboda da nekome kazes sta zaista mislis i da naidjes na razumevanje.Treba biti popustljiv u izvesnoj meri,sve dok ne skodi i dok ne preraste u naviku...
Ali da,ljubav zaista postoji....:zag::cmok2::heart:


Ponekad se dvoje sretnu al im narav smeta...znaš ono ne mogu sa tobom ne mogu bez tebe..da bi se prilogodili potrebno je odricanje ..normalno obostrano...onda je to pravi put ljubavi..ja sam to malo grubo nazvao strategija...ALI DA ,LELAVI,LJUBAV POSTOJI...U SVAKOJ BOJI DUGINOG LUKA...:cmok::cmok::bye::bye:
 
miwka;bt95237:
Ponekad se dvoje sretnu al im narav smeta...znaš ono ne mogu sa tobom ne mogu bez tebe..da bi se prilogodili potrebno je odricanje ..normalno obostrano...onda je to pravi put ljubavi..ja sam to malo grubo nazvao strategija...ALI DA ,LELAVI,LJUBAV POSTOJI...U SVAKOJ BOJI DUGINOG LUKA...:cmok::cmok::bye::bye:


Tu se vec slazem:ok:
To zaista jeste prava ljubav. Razumevanje,istrajnost,popustljivost...

Mislila sam da nije iskrena osoba koja ce sve trpeti bez imalo sumnje ...To nije iskrenost..To je strategija:ok:

:cmok2::cmok2:
 

Back
Top